bugün

O candır ya daha tatlısı görülmedi.
Onu seviyorum.
(bkz: trabzon ekmeği)

(bkz: odun ekmeği)

bir ekmeğin isminin odun olması.
Trabzon erkegine hizmet edeceksin böyle o yatacak kadın çalışacak.
Hatta güneş karı kisminin üstüne doğmaz derler. Sabah namazı kalkacak tarlasıni ahirini yapacak süt sağacak odun kesecek bizim öküz yatacak.
Artvinliyum diye soylemiyorum amma Artvin erkeğune nazaran burni uzun, saç rengi yeşilımtirak sari, algisi kit erkektur.
bi tane haçan diyenine ve de o sikimtırak dizilerdeki gibi şiveyle konuşanına rastlamadım.
Gözleri maviyse yakışıklı sınıfında olan erkektir.

Ki şahsımın tanıdığı trabzonlu olan her erkek böyleydi, hepsi yakışıklıydı...
Trabzon ekmegi gibidir. Sert ve lezzetli.
Milliyetci hasin erkekler.
Ne babam, ne amcalarım, ne de rahmetli dedem asla pısırık, korkak, birilerine bağımlı insanlar olmadılar. Bu üstte yapılanlar trabzon erkeği tanımına aykırı durumlardır. Bir kere aile olarak eğitime ve kendi ayakları üzerinde durmaya önem veren bir ailem var. Babaannemin ben elini sıcak sudan soğuk suya tuttuğunu görmedim ki onun sırtından geçinsin. hareketli insanlar bunlar öyle sürekli oturamazlar. Mert biraz asi ama kalpleri yumuşaktır çoğunun. Ünlü iş adamlarının çoğunun karadenizli olduğunu söylememe gerek yok herhalde.Lütfen kişisel deneyimlerinizi il geneline hatta bölge geneline yaymayın.
trabzon ekmeği gb midir? sert lezzetli bayatlamayan? bilemedim kafamda deli sorular.
ah trabzon erkegi aşigimmmm ulaaaan.bana o caykaraliyi getirin.
trabzon vakfıkebir ekmeği ile çağrışım yapmıştır.
Yavsakliklari vardır inkar edemem sözlük.
Kel sikerler, ayıp.
(bkz: Trabzon ekmeği)
(bkz: saplamaci)

Fiziksel olarak çekicidirler. zeki ve espritüellerdir. bir iki aksan da yaptığın zaman hatunlar hemen düşüyor zaten.
O kadar açım ki "trabzon ekmeği" diye okudum.