erkek olsam, dağa çıkarken bile giyerdim.
(img:#1904926)
Yoo değil.
kadınları seksi gösteren ayakkabıdır. evet.
https://galeri.uludagsozl...tage-modas%C4%B1-1901727/
mesele onu giymek değil, onunla yürüme adabını bilmektir.
https://galeri.uludagsozl...suba%C5%9F%C4%B1-1817185/
Kadınların hem cenneti hem cehennemi.
Kadın olmanın zorluğu bende başlıyor dercesine, "kendimize ettiğimiz işkenceler" listesinde saltanatını kuran parçadır.

Olsun, yine de güzel olan götümü daha da güzel gösterdiği için seviyorum bu işkence aletini.
kadınlara görsel olarak 1-2 level atlatabilen bir güce sahip ayakkabı türü.
Kadınlara en yakışan ayakkabı türüdür. Babet nedir be? Iyyy.
topuklu ayakkabı giyebilen kadın bordo berelidir. bunu bilerek yaklaşın o kadına.
Özel günlerde giydiğim ayakkabı türü. Normal hayatta giyecek kadar plaza çalışanı değilim. Çekiyorum oxfordumu bazen spor ayakkabımı rahat takılıyorum ama maskülen de değil işte, anladınız siz.
özellikle kaslı bacaklı kişilere yakışır.
Kadına kendini daha “kadın” hissettiren, dişilik seviyesini birkaç levıl atlatan, fiziği daha iyi gösterdiği için özgüveni, yürüyüşü her şeyi değiştiren estetik harikası. Hemen her gün kullanıyorum iyi ki var, onsuz yapamam. Alışınca günde 12 saat kadar onunla takılabiliyorsunuz, Alışmak lazım sadece.
Erkekler için yapılmıştır özünde. Pislik Avrupa sokaklarında erkekler b*ka basmasın diye topuklu ayakkabı giyerlermiş. Tabi kadınların kalçasını daha dik, yürüyüşünü daha cazibeli ve boyunu daha uzun gösterdiği için kadınların bir numaralı tercihi olmuştur sonradan. Ancak yine de rahat değildir.
ayh sapık far buralarda ep ya..

bence adı ince uzun topuklu ayakkabı olmalı..

sonuçta bir yerde hepisi topuklu ayakkabı değil mi gençler?
Özellikle uzun süre ayakta kalmam gereken bir davette giydiysem bütün gece uyutmayan ama yine de vazgeçilmezim olan dünya harikasıdır.
Parayla satın alınan Modern işkence aletidir.

görsel

Bağcıklı ve kalın topuklu olan Şu modeller işkenceyi biraz hafifletiyor.
görsel
(bkz: arşivde bulunması gereken modeller)

sevgili bigbang'e bu eşsiz arşivi için teşekkürü bir borç bilirim.
Afedersiniz ama platform kısmı taşaklarımın üstünde gezmeyecekse sikim öyle topuklu ayakkabi giyeni. *
nefret ederim.
yanlış anlamayın boyum kısa ondan.

kısa boylu erkekler kompleksli olur abi.
ben de öyleyim.

boyum da uzun olsa maşallah.

zeki, karizmatik, yakışıklı her bok olacakmış.
ama olmadı. sabun olacağım galiba ben.
vezir de eder rezil de. yakışanı giymek lazım.
Kadınlara zerafet katan ayakkabıdır ama bir o kadar da kullanması acı verir yine de cayılmaz bir bütündür kadınlar için.
vurduruyordur. ayağı yani.
Dışardan bakınca modeline göre güzel görünen ama bir de kullanana sormak gereken bir giyim ürünü..