bugün

cem garipoğlu nun teslim olmadan önce sucuk ekmek yediği büfedir, bu olaydan sonra satışları yüzde 30-40 oranında artmış kendilerinin belirttiklerine göre.. *
önünden geçerken türbanlı genç kızlarımızın ellerinde yarım ekmek sucuklarla gülerek ve büyük bir keyifle kendilerini "cem' in yediği sucuktan yiyoruz! oley! " diyerek videoya çektiklerini deşhetle gözlemlediğim büfe.

önemli not: türbanla herhangi bir siyasal atışmaya sebebiyet verilmek istenmemiştir. ayrıca sucukla da sucuğa benzeyen bir erkek uzvu kastedilmemiştir. orada sucuk ekmek yiyorlar dedik. sonra alınıyorsunuz, küfür falan ediyorsunuz. olmuyor böyle kardeşim.
reklamını yapmış büfedir muhabir dün gece neler oldu dedi usta bi anlattı müşteri çoktu valla abi burda 4-5 tane araba vardı yetiştiremiyoduk sucukları evlere servisimizde vardır zaten pakette yapıyoruz falan diyip resmen bedavaya reklam yapma şansı bulmuştur.ama hakketen dediği gibi vardır ne zaman görsem 3-4 tane araba görürüş akşam saatlerinde karşısında müşterisi boldur.
gerçekten sucuk ekmek işinde bir numara olma potansiyelleri var.
kokoreçleri ayrıca güzel, zeytinyağıyla yapıyorlar.

şahane valla.
iki kişi sucuk ekmek yer yanında da kazara ayran içerseniz, yemekten sonra da ikramdır herhalde deyip 2 liralık çaydan isterseniz, 29 lira hesap veriyorsunuz, ben hesapladım horhordaki kebapçılarda 2 kişi karışık istesen ancak o kadar hesap gelir, ama ben çıkarken dedim genede "neden tonton olduğunuz belli oldu" diye, gülümsedi onlarda sadece,
istanbul kalabalık şehir, herkes herkesi 1 kere kandırsa bile adam bitmez, anadolu şehirlerinde esnaf bu yüzden istanbul esnafına özeniyordur belkide.
görsel
ben böyle reklam yapan büfenin önünden geçmem. insanlar gidip satışları %40 artırmış, bazıları çok ama çok garip canlılar.
güncel Önemli Başlıklar