1. 1.
  almanların en gözde genç futbolcusudur.1990 doğumludur.a takıma bu sene yükselmiştir.genç yaşına rağmen bayern'in maestrosu olacağını iddia edenler vardır.göreceğiz.
  1 ... bucalemoon
 2. 2.
  2006'da 16 yaşındayken hansa rostock'tan gelmiştir ve uli hoeness tarafından ileride 10 numaralı formayı giyeceği dillendirilmiştir.
  1 ... pax romana
 3. 3.
  Son dünya gençler futbol şampiyonasında turnuvanın en iyi oyuncusu seçilen genç ortasaha oyuncusu. aynı turnuvada bojan krkiç'in bronz alıp üçüncü olduğunu hatırlatayım.
  1 ... elendil
 4. 4.
  bayern münih te yeni yeni forma gimeye başlamış wonderkid fenada oynamıyor hani.
  ... sopartacus
 5. 5.
  cm 2008'in wonderkidlerinden biridir. süper gelişme gösteriyor. tavsiye edilir.
  ... ehliistirahat
 6. 6.
  bayer leverkusene kiralanan gelecegin en buyuk yildizlarindan biri
  ... imagine
 7. 7.
  bu sene leverkusen in başarısında sami hyypia ve stefan kiessling ile beraber en büyük etkendir. ligde bu sene 9 gol kaydetmiştir.
  ... liverpoolmlt
 8. 8.
  bu sene bayern de 12 lig maçının tamamına çıkmış ve 1 gol 3 asist ile oynamıştır. geçen hafta ki lig maçında gördüğüm kadarıyla da takıma iyice adapte olmuş , klasik bir ifadeyle 40 yıllık bayernli gibi oynamaktadır.
  ... liverpoolmlt
 9. 9.
  uzaktan güzel şutları olan , bayern in genç orta sahası.
  ... 3 kere agza 3 kere burna
 10. 10.
  Eğer euro 12 de alman milli takımının orta sahasında bastian schweinsteiger ve sami khedira dan birisine birşey olurda bu çocuk formayı kaparsa , ahanda buraya yazıyorum , alman milli takımının orta sahasının değişmez oyuncusu olur. Orta sahada rakibi çok olsa da , forma rekabetinde en başta götze , sven bender ve lars bender in önündedir.
  -1 ... liverpoolmlt