bugün

9.nesil bir yazar. hoş gelmiştir.
9.nesil yazar hoş gelmiş. anlamsız eksilere alışması önerilir.
9.nesil baldız yazar hoşgelmiş.*
hoşgelmiş.
yeni bir 9. nesil yazar.
sözlüğe faydalı olmasını diliyoruz.

(bkz: hoş geldiniz)
tohuma ait olan.
seni yenicem istanbul zirvesinde tanıştığım, kendi hacminin üç katı alkolü bana mısın demeden duman eden, sohbeti de kendi de pek sevimli enerji kaynağı. bi hayvan olsa kesinlikle sincap veya mirket olurdu. bunun dışında edebi yönü ve kişisel zevkleri falan da güçlü. tanıştığıma pek sevindiğim bir insan neticede.
dün zirvede tanıştığım ve sabır eşiği çok yüksek tatlı mı tatlı yazar. bize iyi sabretti valla.
Benimde dün tanıştıgım yazar annem oo ne tatlı oo ne şeker yirimmmn iyi göbek attık karşılıklı bundan sonra peşindeyim

Çok şeker minnak bir yazar.
oryantal kursu açacağımız sözlük cicisi.

valla cici bak öyle böyle değil.
hemen mekan seçimine başladık. karşılıklı iyi oynayınca talep geldi ondan yani.

seviyoruz kendisini. *
sosyolojinin yanı sıra sahne sanatlarına başlaması gerektiğini düşündüğüm mükemmel mimikli yazar. o oyuncu olsun, "hamlet ve şöbiyet" diye oyun yazıp baş rolü ona vereceğim.

bu arada notu: bana bi daha evlilik deme tamam mı? *
arabeskle tanışmama vesile olan sosyolog yazar.

henüz üç yaşında bir kardeşim var seni ondan bile kıskanıyorum.

kıskanıyorum.

kıskanıyorum.

kıskanıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=HiXwHUAVDPk
Aranan kazakli bulunduuu. * zirvede kurtlarini doken kirmizi kazakli hatun bu, hic durmadi oynadi bizleride gaza getirdi bi ara kendisiyle karsilikli angara havasida oynadik. *
sigara jelatinlerinden, bira kapaklarından oluşturduğu onbiri ile sözlüğün en iddialı futbol karmasını oluşturmuş fakat benim hayali takımımın liberoları ve beklerinin ofsayt taktiğine takılıp fileleri henüz havalandıramamış yazar.

yudum yudum içtiğim birasından olsa gerek omuz çürüğüne neden olan küçümal elleri var ayrıca.
Kendisi ile sanki ımmm nasıl denir ki hoş bir kimyam oluştugu ve hep hayatımda olmasını istedigim sanki bana benziyen tatlı şirincik kıvırcık yazar.