bugün

ceku balım sorun varsa yeşillendir.
Burada okuyan arkadaşlar yeşillendirebilir mi dediğim üniversite. Sorularım olacaktı.
bilgisayar mühendisliği hakkında bilgi almak istediğim okuldur.
okul ve yurt hakkında bilgi almak isteyenler yeşillendirebilir. uluslararası girişimcilik bölümü hakkında bilgi almak isteyenler de keza.
bu senenin sonunda burslu olarak bilgisayar mühendisliği bölümüne girmek istediğim(netlerime bakarak gireceğime inandığım) üniversitedir. burada okumakta olan varsa yeşillendirsindir lütfen.

üzücü bir şekilde gelen edit: ya seneye ya başka bölümdür.
Matematik bölümüne 2015 yılında öğrenci almayan üniversitedir.
Kalitesinden ve arkasının sağlam olduğunu düşündüğümden dolayı devlet üniversitesindense burayı tercih ettim.
Umarım doğru karardır.
haftanın 6 günü, yılın 11 ayı ders sınav cart curt olması hasebiyle "11 ayın sultanı" olarak adlandırılan okulum. okuması zor fakat bitirdikten sonra güzel avantajları olduğu için bi tarafımıza gireceğini bile bile gidiyoruz bakalım.
Yıl içinde 3 dönemi olan okul.
okuması zor ancak iş hayatına atılması kolay üniversitedir.
sebep basit senede 10 ay eğitim/staj gören , 1 ay yaz tatili yapan, 2 hafta dönem tatili yapan, 14 haftanın 12 quiz 2 vize 1 final 1 proje yetiştiren ve hala hayatta kalabilen öğrenci türkiye şartlarında çok çok rahat iş bulur da çalışır da.
üniversiteler tarihinin en saçma üniversitesidir.
amerikan futbol takımına sahip takımdır. ne kadar iyilerdir bilmiyorum ama izlenimleri oğlum bunlar burslu inek çocuklar vuramazlar genellemesi oluşmuştur.
şuan ders kayıtları nedeniyle en çok küfür edilen okuldur. Korhan pasinli (tüm bu kargaşanın sorumlusu) 2 ders alanların 2 dersini bile birbiriyle çakıştırmayı başaran efsane bir insandır çünkü. Kayıt sistemi sabahın 8.30'undan beri çökmeye devam etmektedir. heyy gidi Korhan, yine yaptın yapacağını, bugün milletvekillerinden, bakanlar kurulundan, trafikteki kadın sürücülerden, ibne hakemlerden bile daha fazla küfür yemektesin; bil istedim.
binasının görünümü kentpark'ı andırmaktadır. ayrıca, aşti'nin tam karşısında olması sebebiyle tercih eden öğrenci bile vardır belki de.
hakkında her ne kadar olumsuz yorumlar yapılsa da verdikleri bursun cezbediciliği nedeniyle hedeflediğim üniversitedir.
tamamen memur hayatına hazırlayan okul, okulumdur. 11 ayın sultanı esprisini benimsemeden mezun olan öğrenci görmek biraz zordur. hadi hepsini geçtim de, en çok koyan şey cumartesi sabahı uyanıp derse gitmektir.
Yilda sadece 1 ay yil sonu tatili yaparlar. iyi bir universitedir, mezunlarinin issiz kalmasi biraz olanaksizdir. Tercih doneminde aklinizda bulunmali burasi.

Edit: daha cok muhendislik alanlarında tercih edilesi yerdir.
sürekli eğitim merkezi allahlık, katılmak istediğiniz bir eğitim hakkında bilgi almak için resmen yalvarmanız gereken okul. salaklar mı, tipleri mi öyle acaba? mail atarsınız defalarca, cevap verilmez, telefonla bilgi almaya çalışırsınız, kimsenin bir b.ktan haberi yoktur. bu tavır da, onca övülmesine rağmen verilen eğitimin niteliğini sorgulatır insana ister istemez.
böhüü diye ağlamama sebebiyet veren okuldur.
en alt kurdan başlatmıştır beni.
Hazırlıkta kurumsal toefl yapılmaktadır. Lisede hazırlık okumuş olmamdan ötürü en iyi kurdan başlıyorum anlaşılan sınav zor.
(bkz: on bir ayın sultanı)
toefl sınavı ile ilgili bilgi almak istediğim okuldur.
okul 3 dönem 11 aydır.
vize haftası yoktur. dersler devam ederken vize olursunuz.
final haftası dersler bittikten 2-3 gün sonra başlar.
temmuz ağustosta derse, finale girmek imanınızı gevretebilir ama;
her yıl 3 ay staja gönderir. staja bok atanlar varsa bu onların beceriksizliğidir.
ben yurtdışında staj yaptım. türkiye'de kalanlar tobb, tai, aselsan, coca cola, yargıtay vs. türkiye'nin büyük şirketlerinde fotokopi çekmek yerine makine başında çalıştılar. torpil yaptırıp iyi yere gelenleri saymıyorum onlar karaktersiz afedersiniz.
eğer yüksek lisans yapmayı düşünüyorsanız kabul almanız daha kolay olacaktır. yurdu 5 yıldızlı otel onu anlatmıyorum bile.
yata yata okuyayım bitince de on numara işe sahip olayım filan yok öyle bir dünya. *
bugün cumartesi olması sebebiyle okula gittim * * zavallı sabi sübyanların tercih için tobb etü'ye gelmiş olduklarını gördüm, üzüldüm. yapmayın...
etkinliklerine katılması güzel olan eğitim hedesi.