bugün

Kerizliğin kitabını yazmıştır. Evet.
Bizzat benimdir tiyatroya para veren keriz olmayı sözlükte arkasından sovulen troll olmaya yeğlerim.
zevk meselesidir. ki tiyatroya para vereni keriz olaraktan gören parlak arkadasımız acaba kendisi nerlere harcıyor parasını.
Tiyatroya para vermeyen kerizden daha iyidir.
Eğer tiyatroya para vermek kerizlik ise, evet, ben bir kerizim, derdim de siz ondan da anlamazsınız ki. (Yeşilçam potporisi)
Sana bir şeyler katan, gözünü doyuran şeyler izlemen kerizlik ise hakiki kerizmişim. Teşekkürler sözlük.
cahille etmem sohbet küstürürüm.
En son 7 yasinda tiyatroya gittim salak salak yapmacik hareketler zerre gulmedim zaten salon karanlikti ben de uyudum.
ne gerek var aç iki tane nasa videosu seyret.
Bedava açık hava tiyatrosu varya.
keriz değildir. *
niye keriz olsun ki'dir. sinemaya gidip recep ivedik izlemek daha mı akıllıca? hiç zannetmiyorum.
iyi bir oyunsa gayet izlenebilir, sanat zevkiniz olsun ulan!
Hakiki su katılmamış bir kerizdir. Bunlarda kafa yok. O paraya kaç kolon iddaa kuponu yapılıp, zengin olunabilir. Evet.
ben oynuyorum, o halde duble kerizim galiba.

sanat sizin gibiler yüzünden ilerlemiyor bu ülkede.
bu başlık üzerinden sigara içenlere laf atan şahısların annelerine selamlarımı iletiyorum.
Bugüne kadar 100 den fazla oyuna gittim, bu oyunlar için verdiğim her kuruş helal olsun. Keşke daha erken başlasaydım tiyatroya.
Buyrun benim dediğim kerizdir cunki tiyatro aşkı başka pardon kerizligi.
sanattan, kültürden anlamayan medeniyetsiz kişilerin söylediği beyan.
agir enayidir.

adamlar karsina gecmis mal mal konusuyorlar sadece. buna para veren enayidir. gorsel efekt yok birsey yok. bos beles isler.
Operaya para veren kadar keriz değildir. Kafa ağrıtsın diye para vermek nedir. Evet.
bu dünyadaki en sevdiğim kerizdir. saygılar şelale.
Cahil ne anlar sanattan, anlayanada keriz diyor bak hele bıre siktir pohhhh.
Keriz oğlu kerizdir. Tam bir sığırdır.
ferhan şensoy için değer. kerizlik konusunu da size bırakıyorum.