bugün

nefret edilesi bir hastalıktır. Bu hastalığı yaşayan bir kişi olası sorunlarla karşılaşır. En basit örnekle, pislik ve sıvazlamadır. "O hasteden geldi, doktora falan süründü. Birde o koltuklara oturdu. Iyy" daha sonra ise o koltuğu 3 kez sıvazlarlar. Birde onunla beraber yaşayan insanı düşünün... Çok sabır isteyen bir durumdur.
Bu arada bu hastalığın tedavisi yoktur. Yalnızca, zamanla kendisi "Aman be yetti" dediği zaman tamamdır. Hastalığı yenmiş demektir.
(bkz: burhan altıntop)
Odama kimseyi almama sebebimdir, birşeyin kirlenmesi, yerinin değiştirilme korkusunun oluşumunda rol oynar.
Gittiğiniz her mekanda en azından ıslak mendille masaları sildirir.Evde hiç oturamazsınız hep temizleme ihtiyacınız vardır kullanacağım eşyaları bazen 2.ye yıkıyorum gece uyuyamıyorum çok zor durumdayım sözlük.Ve annenizin yaptığı temizliği hiç bir zaman beğenmez hep bu yüzden kavga edersiniz erkek arkadaşlarımdan hep saklarım maksat ürkmesinler.Yazık bize olum.
Okb diyoruz kisaca.
Alzheimer hastalığına dönüşmesi çok muhtemel hastalıktır. Etrafımda bu hastalığa sahip teyzelerin gençken titizlikle kafayı sıyırmış olduklarını öğrendim. Yani ortada ilginç bir bağlantı var. O yüzden bayanlara sesleniyorum. Temiz olun ama bokunu çıkartmayın.
Engelli çocuk annelerinde de rastlanan bir tür psikolojik rahatsızlık.
Derininde fiziksel değil psikolojik sebepler yatar. iyi araştırın.
fazlasi zarardir.
keske baslangic evresine sahip olsam da su evi biraz toparlasam dedigim hastaliktir.

bok goturuyor evi.
hastalıkmı bilmem ama biraz bende de var.herkes olması gerekiyor biraz.cips yiyip playstation oynatmam eve gelenlere.
Korona yüzünden bende tekrar hortlamıştır. Çoğu kişide de olduğunu düşünüyorum. Çocukken hayat bilgisi dersinde hastalıkları işlemiştik beni çok etkilemiş olacak kı bi yere dokununca hemen gidip ellerimi yıkıyordum. Ellerim donra olduktan sonra kurtulmuştum bu iletten. Şimdi de banyodan sonra havluya değsem bile ellerimi dezenfekte ediyorum.
Tanrıya şükür böyle bir hastalığım yok. işin kötüsü bu hastalığın aileden birinde olması. O ev yaşanılmaz bir yer olur çıkar.
kötü bir durumdur.