bugün

istanbul için gayet rahat bir şekilde haftada 3-4 eşleşme olan ve yada 2 tanesi ile görştüğüm uygulama.

biR ÇOK TANIŞMA, BULUŞMA VS.. SONRASI TÜRK KIZININ TEMEL PROBLEMiNiN NE YAPMAK iSTEDiĞiNE DAiR TAMAMEN TUTARSIZ mesajlar vererek hem sizi hem kendisini salak durumuna sokmak olduğuna karar verdim.

2 saatlik bir buluşma içerisinde , aslında biraz geri kafalı ve tinder benzeri uygulamalardan görüşmenin saçma olduğunu düşündüğünü anlattıklarından en az 10 kişi ile görüştüğünün anlaşıldığı, muhabbet ilerleyip hamle yaptığınızda yapmak istediğinin sadece tanışmak ve sohber olduğunu, daha fazlasını istemediğini söyleyip yarım saat sonra öpüşen, öpüştükten sonra yanlış anlama bir anda oldu diyen, bir süre soğuk davranıp sonunda gece eve gelen ya da son saniyede gelmekten vazgeçen, kısacası ne istediğini bilmediği için sizi de yanlış yönlendiren ve en kötüsü daha sonra o gece ile ilgili '' ya bana çok asıldı'' diye anlatan , bu davranışları nedeni ile ortalıkta kimse beni anlamıyor diye dolaşan bir kadın grubu var.

Sen anlıyor musun ablacım ne yapmak istediği ?.

Özet : işe yarıyor, ama arızalı kadınla tanışma ihtimaliniz yüksek.
fotoğraflarının çoğunu arabasıyla çekilmiş, hatta bazı fotoğraflarında arabasını farklı açılardan yalnız çekmiş, cebinde para olduğunu ne kadar iyi göze sokarsa o kadar albenili gözüktüğünü sanan görgüsüz kırolarla dolu uygulama. direkt geçiyorum bunları ve 573978. km den ben hanzonun tekiyim diye bağıran tipleri.

azıcık cool görünmeyi deneyin beyler.
erkeklerin "karı" kovaladığı, kadınların da ego tatmin ettiği bir başka boş beleş insan turnusolü sanırım.

tepedeki entry güzel bir örnek oluşturmuş.
bu uygulamayı kullananlara tavsiyem; kesinlikle tinder plus'ı satın almalarıdır.

Bakın abartmadan söylüyorum, dün deneme amaçlı 1 aylık paketi satın alayım dedim( alt tarafı 20 tl çok bişe değil) akabinde aldım konumu direkt estonya'ya, inanın abartmadan söylüyorum 1 günde en az 20 tane yüzüne bakmaya doyamayacağın, cillop gibi, bebek yüzlü estonyalı cins-i latifle eşleştim.

Hiçbir kaprisleri yok, sevecen, güler yüzlü insanlar. Aman ilk mesajı ne ben atacam tripleri yok, ukala tavırlar asla.. hepsi eğitimli güzel insanlar.

Ukala ve kıllı türk kızından sonra ilaç gibi geldi, onda da haftada bir match olsan iyi. medeniyetin gözünü seveyim.

tanım: kültürlerarası diyalog adına faydalı bir uygulama.
tipsizliğinden ya da karaktersizliğinden dolayı, karşı cins tarafından beğenilmeyen istenmeyen insanların kullandığı oyuncak.
google play'de "hiç kız düşmüyor bok gibi uygulama." yazıp 1 yıldız veren dayıların uğrak noktası.

Muharrem 45, 158 km uzakta. (super like)
kadınların çıplak çıplak fotolarını göndermesi sebebiyle insanı olmadık yerlerde zor durumda bırakan bir uygulamadır kendisi.

hatta bununla ilgili de bir anım var. yine böyle bir fotoğraf gelmiş ve arkaplanda açık duruyordu. müşteriye işi, işin işleyişini açıklarken, durum neticesinde telefondan bir dosya göstermem gerekli oldu. dosyayı da daha önce açtığımdan ötürü o da arkaplanda askıdaydı. neyse, telefonumun orta tuşuna çift tıklamayla beraber gelişen memenin odak noktasına girmesi ve hızlı bir karşılıklı göz teması sonrasında müşteri daha sonra uğrayayım ben diyip gitmişti.

utandıran pis uygulama. yüklemeyin.
Ust duzey kizlarin takilip takilmadigini ogrenmek icin girdigim uygulama. 1000 sola atip 4 tane saga atmisim bunlarin 3 u yabanci öğrenci. o derece icler acisi bu programdaki turk kizinin hali. Biriniz de makyaj yapmayin da cirkin olun kendinizle barisik olun saga aticam dedim ama yok. . Zaten cok yakisikliysaniz ya da guzelseniz isiniz olmuyor bu gibi seylerle cok doymus oluyorsunuz. o yuzden ust duzey tipe sahip mukemmeliyetci olmus tipler icin turkiyede kiz acisindan bu program bekleneni veremiyor sanirim. lokasyon da izmir bu arada.
açıkçası türkiye gerçeği burada da var. bak şansın varsa faceden de twitterdan da sözlükten de ve tinder dan da karı düşürebilirsin. ama diğer yerlerde de olduğu gibi burada da mesele düşürmek değil kaldırmak.

pek heveslenmeyin. göt göttür en nihayetinde...

ve siz neyseniz kötünüz çıkar iyiniz çıkmaz

üzgünüm.
türkiye'de işe yaramayan uygulama. sağda solda okuduğum "rusyaya gittim 5 tane ayarladım, romanyaya gittim şu kadar ayarladım" yazılarından sonra merak ederek tinder plus alarak lokasyonları değiştirerek dünyanın çoğu yerinde denedim. inanın bir çok match aldım. gayet sohbet ettim çoğuyla. lan bizim bu türk kızları nedir arkadaş, bir kaç günde sadece tek match geldi türk kızından, oda nasılsın iyiyim sen nasılsından öteye gitmedi.

en çok nerden match alabilirim diye soracak olursanız tayland'ı tavsiye ederim. hepsi birbirine benziyor zaten. eğer tayland tatili düşünürsem bir gün önceden bir kaç tanesiyle sözleşip orada görüşebilirim. filipinlerden de kolaylıkla match alabilirsiniz. filipinden bir kız çağırıyor zaten gel bende kal diye. türkiye ile uğraşmayın. eğer çok çok yakışıklı değilseniz pek şansınız olmuyor. benim gibi.
Anahtarı spor araba, tarz, marka kıyafet, clublarda çekilmiş fotolar olan uygulama.
türkiye'de tutmayacak uygulama.

bak abd'de shameless'ta fi ne diyor? tinder sexdiyor. yani ne diyor anlık seks yapabileceğin uygulama.

bunu türkiye'de kullanırsan anca kanka naber ya tarzı bi mesaj gelir...
gayet eşleştiğim, hatta buluştuğum insanları karşıma çıkartan uygulama. güzel bir kaç fotoğraf ve açıklama yazısı pekala match getirecektir.
etrafımda herkes fuckbuddy bulmak için kullanıyor sanırım. zaten bizim millet bir teknolojiyi ne zaman hayırlı bir iş için kullandı.
Direk seks partneri bulmak için yapılmış uygulama ancak eşe dosta görünme handikapı nedeniyle bir swarm değildir.
olum ultra yakışıklıyım. 141829142401 kıza like attım. bir tane dönüş yok lan.

bozuk o program bozuk.
Valla kim kız kaldırıyorsa söylesin burdan daha eşleşme bile olmadı.
Afedersiniz ama tamamen seks amaçlı kullanılan program....

Yani ben burdan birisiyle tanıştım, evleneceğiz diyenlere kanmayın tamamen hikaye....

Eşleş, direk evde buluş, işini gör, hadi eyvallah....
Ya travesti beğeniyo ya ladyboy

Bu nedir amk ya hayata küstüm.
telefonun tarihini 1 gün ileri attığımızda like sınırının kalktığı fakat o like ların işleyip işlemediği belli olmayan uygulama.
tipsiz bir insan olduğumu yüzüme çarpan uygulama. milyon kere kaydırıp 1(bir) kişiyle eşleştim, onda da mesajıma dönüş gelmedi. kısfmet.
öncelikle Tinder Plus için verdiğim her kuruş helal olsun.
o ne uygulama öyle.

Öncelikle arkadaşlar;

Plus üyeliğiniz yoksa bi boka yaramaz o program. bekleyeceksin de 12 saat geçecek 50-60 tane beğeni gelecek, seni beğenen hatunu tutturacaksın da, anlaşacağının da garantisi yok, gideceksin de çakacaksın da ya da eve atacaksın da ohooo... ölme eşşeğim ölme.
Kesinlikle reklam yapmıyorum; ama kafa rahat, beğeni bitti mi bitmedi mi derdin yok.
derdim reklam da değil. bi ara artık konum değiştirim odessa, liviv, Rio, amsterdam falan yapıp oralarda eşleşmeler denk gelmişti.

Afrikalılara ya da güney amerikalılara türküm dediğiniz anda dipleri düşüyor. bilginiz olsun.

bu kardeşinizi dinleyin. gidin plus üyelik alın. pişman olmayacaksınız.

(bkz: Tecrübeyle sabit)
Türk kızlarının orada da kezbanlık yapıp kimseyi beğenmediği bir çapkınlık programı.
duygusal aç ilişkilerin saklı kaldığı program.
küçük şehirde yaşıyorsan eşleşecek kız denk gelmeyecek uygulamadır.