bugün

Tek kelime ile üniversiteye gidip de kullanıyosa (bkz: yıkık) ama yeni bir yere gider o zaman kullanılabilir.
Yalan bir uygulama olduğu düşünülen şey.
frlend wlth beneflts mottosuyla yola cikip salya sumuk yalvaran kizlar da yok degil..

6 gece 6 gun yazar mi lan insan..

hani eglenecektik? hani sitringler attach olmayacakti?

hani cool idin cici kiz?

ne oldu?
türkiye'de çok farklı amaçla kullanılan uygulama. amacını bilmeden kullananlar hemen uygulamayı silmeli.
Bir işe yarar mı bilmem uygulaması.
profilinde tam olarak " no sex, just make friends" yazan hatunlar var.kullandığı program ise seks partneri yada eğlence arayan insanlar için yapılmış program.ha tabi ciddi ilişki arayanlar da var ama buradan birini ciddiye alan insanın karşısındakinin de ciddi olması ihtimali dünyaya düşen bir göktaşının daha önce düşen diğer göktaşıyla aynı yere düşmesi gibi bi olasılık.
neymiş amacı?

emmüşmeli seks değil mi?
Bünyesinde bol miktarda türbanlı hatun bulundurduğundan artık helal seks uygulamasına dönüşmüştür.

Yaşasın halkların sevişgenliği...
Çok açık sözlü kullanıcılara da sahip olan, seks partneri bulma uygulaması.

görsel
yurtdışında partner uygulaması olarak kullanılsa da ülkemizde ne hikmetse kadınların ilişki, koca arama platformu olmuş uygulama. hiçbir şeyi aslına uygun ne zaman kullandınız ki diyeceksin ama yok. yahu bir gün de bir kadın neyse bende ilişki aramıyorum demesin. herkes ya koca arıyor, ya uzun ilişki yahut kimi de araştırma için orda. yani kısaca herkes orada ve aynı boku yiyor ama kimse o işi yapmıyor.
Amacına göre kullanılması durumunda fayda alabileceğiniz uygulama. Skorer bir yapınız varsa, yolunuza bakar geçersiniz.
Kızlarla görüşmek için işe yaradığı söylenen uygulama. Reelden görüştüğüm çok kadın kız var ama, internetten bir kızla tanışıp buluşmak ayrı bir heyecan be.

Yüklemeye karar verdim. Karpuzkabugu yükle dedi.
uzun zamandır kullanmama rağmen halâ faydasını görmediğim application.
şu ana kadar 1 yılda 14 eşleşme aldım. üçü cevap yazmadı, ikisi sadece sohbet amaçlı olduğunu söyledi, dördü whatsapptan konuşalım diyince mızıldadı, beşi de cinsellik diyince çılgına döndü. uygulamanın ve türk kızlarının özeti budur.
89 match.

Saygılar.
benden başka herkesin çatır çatır eşleştiği uygulama, orada bile yalnızım ya la!
bulunduğunuz yere göre yakınınızdaki kızları veya erkekleri gösteren bir uygulama.
(bkz: büyük tinder rehberi)
Geçenlerde zeytinburnu dayken uskudardakikerle kadikoydekilerle eslestim darıca kocaleindeki bile algiladi mk.
Kral uygulama.

Her ay en az 4 kıza pompalama garanti. 18 lik 19 luk kızlar. Hemde 1 gün sonra veriyorlar. Sonra o yoluna ben yoluma. Devamını getirmem. Prensip meselesi.
uygulama üzerinden kerhane servisi.
Çok karı kızın düştüğü mekan. Saymadım ama, 2018 de, 20 küsür kıza bastım ordan. Çoğu 18-19 yaşında.
Az evvel "çok güzel kızmış, bunu beğeneyim" dedim ve beğendiğim anda eşleştik, sonra üç kişiyle daha eşleştim aynı gece fakat mesajlarımı sanırım beğenmiyorlar. totalde 20 kişiyle eşleştim fakat herzaman ilk mesajı attığım anda sanırım mesajımı beğenmiyorlar ki beni siliyorlar eşleşmeden. Veya seri sağa kaydırıp, daha sonra eliyorlar.

ilk mesajım hiç değişmez "Merhaba .... hanım."

yani bunun harici bir giriş cümlesi atmak içimden gelmiyor. e işte normal merhaba bilmemne hanım diyorum, yaratıcı olsun diye abuks abuk şeyler yazmak içimden gelmiyor hiç.

Acaba hanım kelimesini mi beğenmiyorlar yoksa hepsi seri sağa kayıdırıp, daha sonra mı eleme yapıyorlar bilemedim.

Çok yaratıcı, esprili birşeyler yazmakta biraz yalakça geliyor. Resmi bir cümle olduğu için de beğenilmiyor olabilir belki ama zaten sohbet edip, birbirimizi tanıyacağız.

Birde şu "Amacına uygun kullanıyorum" lafına fena ayarım. Bu; yeni insanlarla tanışma, sohbet etme, arkadaş olma ve en son iki kişi de birbirinin sohbetini ve karakterini beğenirse flört olayına dönüşen bir program ama bazı insanlıktan çıkma hayvanların kendilerince uydurduğu gibi; "öğğğğeee tek gecelik seks programııığöööö" görüşlerine asla katılmıyorum. kardeşim o senin şahsi hayvansal düşüncen.
Hakli bu arada yukaridaki entry sahibi. Neymis amacina uygun kullllaniiiyoorooom. Ya bi siktir git amk sen kimsin butun kizlar da seninle sikismek icin can atiyodu zaten. Ulan yakisikliysan normalde de kari sikiyosundur tindera gerek yok. Uslubum icin ozur dilerim ama bunu daha normal anlatamazdim. Bunu yukleyen “kari sikecem hehhehohoho” diye yukluyor bence. Evet normalleselim: Birliktelik yasamayan insanlar yok mu? Elbette var. hatta evlenen arkadasim, uzun iliski sahibi arkadaslarim var tinderdan tanismis. Ama boyle okuzler de var iste. Velev ki kadin seni begenmis kaydirmis en kotu ne olur soylersin sadece tensel birliktelik istiyorum diye. Ya bunlardan bana neyse. Bak sinirlendim. Ayrica ilk giris cumleniz onemli. Oyle merhaba bilmemne hanim falan yazmayin. kizin profilini incelemek 10 saniyenizi almaz. Oralardan bir sey kapip laf acin iste. Ay neyse ya. Kolay gelsin herkese.
Bu gibi uygulamalar yasaklanmalı. Pislik yuvasıdır. Mutlaka bulaşır.
güncel Önemli Başlıklar