bugün

benimdir.( seviyem henüz o kadar düşmedi)
insandır.
Biraz olsun düşünen insandır, peki kullananlar nedir?
benimdir.

nedir bilmem. aynı zamanda tivitır, aynı zamanda feysbuk, instagram, o değişik değişik başka isimlerde platformlarda var onları da kullanmıyorum. gerek yok.
buyrun benim.
çok güçlüsün, şimdi kızlar vermek için sıraya girecek.
görsel
%7'lik elit kesimin içinde olan insandır. Toplanın gardaşlarım, bu ülkeyi %7'lik elit kesim kurtaracak inşallah..
Kullanmadım, kullanmam.
Kazara, tiktok kullanmadım diye elit oldum.
Resmen hakaret bu bana.
%7 bana biraz sallamasyon geldi, çevremde kullanmayan kullanadan daha fazla. e biz de avam kamarası nda olmadığımıza göre fake haberdir.

ben sürekli dans eden birilerini görmek zorunda mıyım amk? twitter aynı boku laciverti, onu da kullanmıyorum. sığır çobanlarının yüzlerinin astarları atmış yalan edebiyatı yapmaktan, öyle yaratıcılık ve gerçekçilikten uzak ki yazdıkları beyinsiz olduklarına o an ikna oluyorsun.
Bu sözlük sayesinde çok şey olduğumu (vurduran, ılık, proje yazar vs.) öğrendim ama ilk defa elit olduğumu öğreniyorum. Hemen klasik müzik açıp şarap içmeliyim.
Elit felan değil. Bildiğin vurduruyordur.
bilumum sosyal medya zırvalıklarını da hiç kullanmamış biri olarak dahil olduğum grup, sadece zaman zaman vakit öldürdüğüm sözlükler var.
bomboş da bir hayatım var ama tavanı seyrederim daha iyi.
Hiç kullanmadım.
tiktok kullanmıyorum ve çevremdeki kimsenin de kullandığını duymadım.
aklı başında insandır, bi kullanayım dedim ülkenin gençlerine olan inancım aniden bitti
tiktoker değilim ama meraktan bakıyorum. cidden varoşluk saçmalık. uludağ sözlük elitizim merkezi gibi geliyor tiktoğa göre o kadar kötü bir ortam hiç bir yerde görmedim.
elit kesimdenim, allam çoh mutluyum.

ulan bırak tiktok'u bende hiçbiri yok. hatta 2 yıldır akıllı telefon kullanmıyorum. niye? sürekli kırdığım için. düşürmekten falan da değil, hiç telefon düşürmem ama sinirlendiğimde elimdeki ilk şeyi duvara çakarım. bir kez daha telefon almak da 1000-1500 lira demek ve 2-3 ay sonra parçalayacağım bir şey için bu para verilmez. ilerleyen zamanlarda çöpe atabileceğim bir param olursa belki düşünürüm. çok da elzem bir bok değil.

facebook hesabım 2012 yılında kapatıldıktan sonra sözlükten başka hiçbir internet sitesi ve uygulamayı kullanmadım. instagram ve twitter mevzularına hiç dahil olmadım. bir kaybım oldu mu? hayır.

biz şimdiki neslin teknoloji görgüsüzlüğünü yıllar önce gayet de asil ve görgülü bir şekilde yaşadık.

beynini komidinin üzerine koyup da instagrama girip saçma sapan adına hikaye denen saçmalıkları atan bok torbaları, sizi hayata baktığınız pencereden atmak istiyorum.
En asil duyguların insanıdır.
Benimdir.
Gereksiz ve saçma görüyorum.
Buna Facebook ve instagramı da ekle. Bir şeyler kaybetmişimdir belki ama önemli değil, canım sağolun.
Yüklememek ve kullanmamak ayrı şeyler. Ben de hiç yüklemedim ama marmarapark önünde abee sen şoradan geçerken durup şu gızı tutar mısın demişti, ünlü bir aktör olmaya en çok yaklaştığım andı. Şakası bir yana, sadece izlemek bile sizi pasif kullanıcı yapar.
Normal vatandaştır.
iyi,güzel,muhteşem insanlardır. Peki TikTok indirip ona fazla girmeyenlere ne demeli? Onlarıda kullanmayan insan ilan ettim.
hem kafası rahattır hem de beyin hücreleri sağlam insandır.