Advertisement

 1. 1.
  az önce haberde duyduğum maaştir..
  adamlar 28,000 turkish liras maaş alıyormus
  yuuhh amuna koyim.

  ulan adamlar iki uçak indirip kaldırıyor
  aldığı maaşa bak
  haram mi helal mi aldığı maaş
  takdir halkın.
  7 -14 ... diablo1987
 2. 2.
  28.000 liradan fazla maaş alan insanlardır.

  Pegasus falan 28.000 veriyor olabilir, THY maaşlarını söylemem kimseye.
  2 -1 ... is adami
 3. 3.
  kıskanmayın sizin de olur.
  2 ... he gulum he he de gitsin
 4. 4.
  son kuruşuna kadar hakettikleri maaştır. hatta daha fazlasını haketmektedirler. bir havayolu şirketinde pilot olabilmek için ne tür eğitimlerden ve süreçlerden geçildiğini, kaç uçuş saatine sahip olunması gerektiğini bilmeyen andavallar çok bulmaktadır.

  eğer maaşı gözüne battıysa ver parasını, sen de al eğitimini, sen de pilot ol. burada boş goygoy yapma.

  uçakta kabin görevlisine "fazladan sandwich varsa verebilir misiniz" ya da "anadolu jet sandwich veriyor siz niye servise para alıyorsunuz" diye soran adamlar, pilot maaşı eleştiriyor. özgüvene bak amk.
  7 -6 ... petrauskas
 5. 5.
  Çenemi yormaması için konuşmuyorum.
  1 ... keyf kahyasi
 6. 6.
  pilot olma yolunda uzun soluklu emek vermiş ve maddi manevi çekilen zahmetleri görmüş birisi olarak çok görmediğim maaştır.
  4 ... bigcojones
 7. 7.
  pilotunda bir emekçi/işçi olduğunu bilmeyenlerin "işçinin emeğinden daha mı değerli" sorusunu sordukları hadisedir. pilotu uçağın sahibi sanıyorlar galiba. metro turizm mi lan bu, şahıs otobüsleri gibi havayolu firmalarında şahıs uçakları var mı sanıyorsunuz? uçak sahibi olan otomatik olarak pilot mu sayılıyor?

  pilot dünyanın en ağır işlerinden birini yapan bir işçidir. yüzlerce insanın can güvenliğinden sorumludur her şeyden önce. kaldı ki daha önce de belirttiğim gibi, o noktaya gelene kadar iflahı sikilmektedir.
  4 -3 ... petrauskas
 8. 8.
  Eğer o kadar çok alıyor diyen varsa, eğer 2 uçak indirip kaldıracak kadar kolay bir işse, millete laf söyleyeceğinize, sittirin gidin, sizde pilot olun, krallar gibi yaşayın. No'ldu? Yemiyor mu?
  4 ... dinsiz kitapsiz kafir
 9. 9.
  Çalışıp okumak herkesin kendi elinde! Sende pilot olabilir, 28 bin lira maaş alabilirsin. Kıskançlık yapmanın hiç yeri değil bence.
  Bir pilotun üstlendiği sorumluluğu göz önünde bulundurursak, maaş az bile! Şehirler arası direksiyon sallamaya benzemez!
  ... meridies
 10. 10.
  Fazlasiyla hak ettikleri maaslardir. Bilip bilmeden dotunuzden element uydurmayin dedirtmistir.
  1 ... otisabim