bugün

yeni albümlerindeki paradise şarkısı demi lovato cool for summer ile çok çok benzer.
5 yıl aradan sonra 2017 yılında "paradise" single ı ile geri dönmüşlerdir.

görsel
2009 yılında uğruna istanbullara gidip canlı canlı dinlediğim grup. yaşımın büyüdüğündenmidir yoksa dead letters albümünden sonra beni etkileyen albüm yapmadıklarından mı soğudum gitti. çıkardıkları en iyi iş kesinlikle in the shadows ve guilty şarkılarının olduğu dead letters albümüdür. 2002 2009 yılları arasında araştırmadığım takip etmediğim bir anları yoktu. 2009 yılındaki konser sonrası bass gitaristi eero heionen ile meditasyon yapmışlığım bile var.
'living in a world without you' şarkısı çok güzeldir.
Son günlerde aklıma geldikçe dinlediğim grup. in the shadows un yeri ayrı olsa da, Sail away daha bir hüzünlü, arkada çalan müzik daha bir başka yerlere götürmece oynar insanla.
ergenliğimizde dinlediğimiz kaliteli müzik grubudur. zamane ergenleri gibi o çağlarımızı justin bieber ya da one direction türevi ucubeler dinleyerek geçirmediğimiz için şanslıydık biz.
(bkz: ne günlerdi be)

geçmiştir.
Pet Shop Boys klasiği it's a sin'i başarılı bir şekilde yorumlamış grup.

http://www.youtube.com/watch?v=-yeUKphfSyo
Favori şarkım (bkz: in the shadows) olan grup.
(bkz: a rasmus)
Jailer'i sevilem grup.
(bkz: herasmus)
manavda muz sahnede rasmuz.
olmaz annem izin vermez sen gel ama sadece oturacağız bak. ha bir de öyle çiçeğe çikolataya gerek yok kendin ol da gel öyle olursa olur. öptüm.
ben zaten nü yaşıyorum yazarıyımdır bundan dolayı istedim ki ruhumun görselliğini yansıtan bir portre olsun.

çıplaklığım kimi zaman ruhumdan epey uzak, nü de çok istekliysen olsun ben the rasmus.
aman tanrım emesen istedi sanırım o da benden hoşlandı yazarı,

hemen görselleştirmeli bir şekilde sen biraz bekle ben ünlü bir ressama portremi çizdirip sana göndereceğim. sıradan olmamalıyız herkes bize imrenmeli.
ya hu the rasmus ne tatlısın ki böyle yazarıdır.

(bkz: mesaj atmak için kendimi zor tutuyorum)
namına el uzatmak amacında olmadığım yazardır.

benim kadar kibar olduğunu düşünüyorum
Tek şarkısı olan gruptur.
in the shadowstur.
kabalığımı mazur görmüş engin hoşgörüye sahip yazardır.

(bkz: sanırım ondan hoşlandım sözlük)
aslında öylesine kendimim ki bunu tahmin etsen için ürperirdi

hem baksana biraz gıcıklık ettim diye yobaz ve kendinden uzak yaşayan bir sefil ettin beni.

ama bak yine de bir yerde haklı yazardır.
farkım şu oluyor onlar özünde yobazken ben gıcıklığına yobazlık yapmaktayım. hoşuma gidiyor da ama bak aslen çok medeniliyimdir.

ama bir yerde de haklı yazardır.
pek tanımasam da dertlestigim hoş sohpet bir yazardır kendisi.
iyi haxball oynayan yazar. bu sefer berabere kaldık ama bir dahakine böyle olmaz.
"bence bin veli izin belgesi, on bin the rasmus' u yok eder."
http://www.youtube.com/watch?v=9LcSw74RHEA