bugün

neil peart hazretlerinin lakabıdır. geddy lee tarafından "the professor on the drum kit" şeklinde anonsu yapıla yapıla almıştır bu lakabı.
84 doğumlu and1 mixtape 'in tek beyaz elemanı. deli şut sokar ve ballhanding'i fenadır.
top hakimiyetindeki ustalığıyla dünyaca kabul görmüş efsane basketçi. Allah'ını seven bu adamı bir euroleague takımına transfer etsin. tamam fiziği nba için yetersiz olabilir, hatta bazı beyinsiz fanları işi abartıp ''bence sen teke tekte lebronu alırsın'' gibi ölçüsüz laflar sarf etmiş de olabilir. ben bunların hiçbirini yapmıyorum. avrupa'da zaten adam gibi gard kalmamış, bi avrupa takımı bassın parayı getirsin bu adamı da en azından lige estetik bir değer kazandıralım.

euroleague olmaz mı diyorsunuz? kabul. eurocup olsun, eurochallenge olsun. ulan hiç olmadı gelsin tbl'de gaziantep royal halı'da falan oynasın. siz getirin parasını ben vericem. haydi.
2018 yapımı Johnny deep filmi.Profesör kanser olduğunu öğrenip her şeye boşverir.Bolca küfür içeren,çok başarılı olmasa da johnny deep i fantastik roller dışında izlemek keyifli.Zaman zaman duygusal sahneler içeren film.
2018 yapımı ileri evrede kanser hastası ve birkaç ay sonra ölecek bir üniversite hocası olan Richard’ın aynı zamanda eşinin ihanetiyle başa çıkmaya çalışmasını ve kalan ömrünü dünyayı pek de umursamadan dolu dolu yaşamayı seçmesini anlatan, johnny depp filmi.

http://www.imdb.com/title/tt6865690

Bu tür hikayeleri işi komediye vurdukları zaman seviyorum, özellikle absürd olduğu vakit bayılıyorum. bu yüzden favorim hala `Korkusuz Korkak´. Bu da öyle, öleceğini öğrenen adam geriye kalan hayatını istediği şekilde yaşamaya karar veriyor ama işin suyunu çıkarıyor, hayatı yaşamak sadece herşeyi içip, herkesle sevişmekten ibaret olmamalı. Film verdiği mesaja uymalıydı ki benim de benimsediğim hayat o dur.; hatırlatmak gerekirse; öğrencilerine dünyanın %98'nin sıradan olduğunu ve onların geriye kalan ve sıradan olmayan %2 lik kısımda yer almlarını öğütlüyordu. Şayet film bu çerçeve gitse idi çok başarılı olacaktı; yine de depp sayesinde kendisini izletiyor.
başladım bakalım izlemeye.