ilk bir kaç bölüm eğlendirdi, ama sonrasında tekrara düştüğü için beni sıktı açıkçası.
Dünyanın sonu temalı dizilerin zombisiz ve komik olanı.

Yalnız 4. Sezon sonunda piç gibi kalıyorsunuz. Bu yüzden izlemeseniz de olur.
Senaristin ikizler burcu erkeğinden nefret ettiğini anlıyorsunuz. Mezarlıklar dolusu gömmüş çünkü. Artık niye düşman olduysa. *
Ama insanları bir yerde yerleşik hayata geçirmekte çok acele etmiş. Keşke bir ikizler hatununa akıl danışsaymış. *
Tüm arabalar, evler, tüm imkanlar yaşayanlara aitken neden iki şehire sıkıştırdın ki insanları. Neden arabaya atlayıp şehir şehir gezen birileri yok? Burada yaşayan birkaç kişi varsa başka yerlerde de yaşayan birileri olabilir diye neden biri de düşünmemiş? Neden hemen camış gibi buldukları eve çöküyor bu insanlar? Benim gibi düşünen biri çıkacak mı diye ikinci sezonun sonuna geldim.
yeni nesil amerikan absürt komedi dizisi. dördüncü sezonuna kadar izledim, ordan itibaren koptum. o kadar dayanabilmişim. bu bir başarı bile sayılabilir herhalde swh. şimdi bazıları diyecek dizi absürt komedi ne bekliyorsun? evet ama bir noktada kendine bağlaması gerekir yoksa benim gibi birçok insan aynı şeyleri görmekten sıkıldığından bırakır.

ek olarak dizibox'daki çevirmeninin dizinin sıkıcılığına çözüm olarak carol'e laz şivesi eklemeyi düşündüğünü söylediği dizidir kendileri :d
even be last man on the earth izlemeyeceğim dizi.
Evet itiraf ediyorum ilk bölümünü her ay izlerim her sahnesini ezbere bilirim (sadece ilk bölüm) sonrası çöp.
4. sezon 18. bölümünde house md'ye selam çakmış komikli dizi.
bekletip izlediğim dizi. bittiyse başlayabilirim. başrolüne hasta olunan dizi. adam komik aga
çektikleri onlarca aptal saptal bölümlere dayandım ve sonunda iyi ki dayanmışım dedirten bir sezon finali izledim, abi madem bu kadar iyi yazabiliyorsunuz daha önce neredeydiniz? 3.sezon dahi zor onay almıştı, sanırım radikal kararlar aldılar ve iyi ki de öyle yaptılar.

--4x18 spoiler--

çok enteresan bir bölüm oldu, 4 sezondur tandy ilk defa mantıklı şeyler söyledi insan gerçekten hayet ediyor.
ancak finali gergin bir şekilde bitirdiler. inşallah bizimkilere kötü birşey yapmazlar. gerçi bu grubun elinden kim sağ kurtuldu ki. *

--4x18 spoiler--
dünyada tek başına kalsam aynı bu adam gibi olurdum.
insanlığın sonu konusunun en farklı işlendiği seri.
bir bölümde 10 saniye kadar martin short u gördüm. gençliğimin komedyeni.
tıkanır sanıyordum ama iyi gidiyor, konu konuyu açıyor.
kafa dağıtmak isteyenler seyredebilir.
4. sezon 10. bölüm gayet güzel=)
başlayacağım dizi. değer mi? zaman kaybı mı yoksa?
her bölüm sonrası sikim gibi olmuş diyorum ama yine de izliyorum. tuhaf bir çekiciliği var.
virüs salgını sonrası dünyada sadece bir grup şabalağın hayatta kaldığı eğlenceli dizi.
ilk bölümleri gayet iyi olan ama son sezonlarında resmen boka dönen dizidir. Biz amsalak phil miller istiyoruz.
seksten tutun adam öldürmeye kadar giden komedi dizisi. aslında ilk 5-6 bölümü baya iyi komedi açısından ama diğer bölümleri biraz sönük kalıyor ilk bölümlere oranla.
çok fazla aksiyonlu ve komik olabilecekken olmuyor.
can sıkıntısından başladığım dizi.
20'şer dakikalık olması hoş, çerez niyetine izlenir gibime geliyor.
ilk 3 bölümünü izledikten sonra " sonunda komedi dizimi buldum " dedirten sonraki bölümleri ile insanı hüsrana uğratan dizi.
Diziyi izlerken düşündürdükleri, ben olsam fikriyatı vermesi çok hoş. Ama kardeşim özellikle ilk sezon bu kadar sinir bozucu olamazdı benim için. Bahtsız bedevi nin tanımıdır ilk sezon herhalde. Karakterler cidden gıcık sinir bozucu olabiliyorlar özellikle philip tandy miller ı sevdiyseniz hep adama yükleniliyor yahu yazık.

Bunlarında ışında Mad man in betty sini görmek hoş oldu iki uçtaki konuları işlesede diziler yakışmış kendisine açıkcası.
guruptaki sarışın hatunun dehşet'ül vahşet güzel olduğu dizi. ama şişkoya veriyor amk.
1.sezon da komik, cinnet geçirtici, sürükleyici,sinir bozan, yaratıcı ve zaman zaman "ohaa şimdi bu şartlar bizde olsa pehheeee neler yapardık" dedirten ve ev arkadaşıyla 2-3 saniye anlamsız bakışlara sebep veren post apokaliptikimsi dizidir. Nitekim 2. Sezon ilk sezon kadar heyecan verici değildir. 3.sezonu yine merakla takip ettiğimiz gerçeği de su götürmezdir.
Derin kişisel görüş: Phillip tandy miller adamdır. Bu adamı ezen gün yüzü görmesin.
bir arkadaşım 2 sene önce kesin izlememi söyleyerek önermişti. gece izleyecek bir şeyler ararken gördüm 1-2 bölüm izleyim dedim. şuan 6. bölümdeyim ve ciddi ciddi kahkaha atarak gülüyorum. çok eğlenceli ve komik bir dizi. izlemeyenler veya izlemeyi erteleyenler varsa kesinlikle izleyin bu diziyi.
Phil saçını, sakalını tekrardan uzataydı iyiydi.
todd'un koca götünü görmekten bıktığım dizi.