bugün

adamın dibidir. bhs mahlaslı pkklı it silik yiyince kürtçü moderatör tarafından çaylak edilmiş. adamı silmeye tıpası yemedi, bari çaylak yapayım demiş. burdan ne beklersek artık.
Bhs ile olan tartışmasını tarafsız gözle uzaktan izledim. Haklı olduğunu düşünüyorum zira bhs nin ciddi tahriki vardı. Ayrıca ağzı da bozuk. Küfür eden adam iyi adamdır, severiz. Buradan da bir kanaat notu verdik kendisine. Bizimlesin.
vasat yazarların celebriti olmak amaçlı şöhretli yazarlara salça olması durumudur. seni üç hassiktirle uğurluyoruz..
Isin ilginç tarafı o piçin gammazladığımız entryleri de silinmiyor
Tuhaf bi durum.
Sürekli insanların mesleklerini, işlerini, etnik kökenlerini, yaşlarını ve memleketlerini aşağılayan pkklı bir piçi kafasına takmaması gereken şahıs.

Şahsen bende eski samimiyeti kalmamış birisidir. Bu konuyu bahane edip samimiyet kurmayı da zerre düşünmüyorum. Ama bu pkklı bir teröristin yanında saf tutacağım anlamına gelmez. Her Şeyden önce vatanseveriz.
Bir sözlük kavgası çıkmak üzere. Bilmeyen arkadaşlar için özet geçeyim olacakları.

Birazdan tengir budun gelecek tartışmak için. Gecenin sonunda pkp ile alkolik oldum tartışmasına dönecek bir anda. ikisinin de çaylak yemesiyle bir sözlük tartışması daha sona erecek.
bir itü mezunu değildir. ytü mezunu olmak pek bi sikim değildir.
(bkz: otur oturduğun yerde)
Bu yazarın. Tüplü audisi vardı.sattı
Sonra o parayla mercedes alacakken tengir kanına girdi.
Yerli ve milli elektrikli togg çıkacak paranı harcama dolar yap dedi.
Aylardır nereye gitse benim arabayı istiyor.
Bu arada tengir ibnezi dolar 10 lira olmadan sakın bozma demiş.
Hayır arabayı alsın sorun yok.
Ulan bir kere de depoyu doldur ver.
Hep kırmızı yanıyor.
Neyse yaptığım iyiliği anlatmak bana yakışmaz.
tengir budun bu hesaba frank lucas'ın feyki demiş. koskoca adamın sözükte fotoğrafı var.

yazık çok yazık.
hakkında bazı şüphelerim var.
Edindiğim bilgilere göre her denize gidişinde balıklara harçlı etsinler diye bozuk paralar atarmış. Sebebi de en sevdiği padişahın 1. Mustafa olmasıymış, geleneklerini mantıklı bulup devam ettiriyormuş. Ve her balık harçlığını harcadığında nick değiştirirmiş.

Bunlar tabii hurafe, gerçek midir bilinmez. Tengir bey abi bunu araştırmalı.
amk o yazılan çizilen niklere bile inanan kamiller var...

görsel
tkwsn abi beni tanıdın mı? münih'ten elmas bogazici. görüşmüştük? haber yapmıştım? türkiye gazetesi!
meşajı aldık. en seksi yazarlar listesine dahil edilmediğine içerlemiş.

senin olmadığım tüm listelerin amk balım.
frank ı dost bildiği kişiler savunmazken pek samimiyeti olmadığı ama adamdan insanlıktan anlayan ve onu savunması gerektiği yerde savunan doğrucu davut yazardır. evet hatta net ötesi. varol sevgili kont..
1.5 yıl ara verdim geldim yine bu titoşu gördüm amk hala burda. neyse en azından daha ölmemiş.

Titoş mitoş ama delüganli ihtiyarlardan.

Hepimiz bir sözlük köşesinde öleceğiz.

Bele vaziyyetin içine soxum.
Vay emenike tito emmiymiş lan bu.
Ben de kim bu takip listemdeki değişik nick diyorum günlerdir. *
A101 den alış veriş yapıyor tutumlu parayı çar çur etmez tam evlenmelik kezo pardon kız.
millet hamsi bulup yiyemez iken kalamar kavurup ekmek arası yiyen yazardır.

görsel
Kuşkusuz kalamarı 200 gr somun ekmek arasına koyup besmele çekerek yiyen yazardır. Camide ayakkabılarını çalmışlardı geçen bayram.
Evde kalamar tava yapabilen bir kızı üzdünüz beyleeerrr.
(bkz: reserved)
Örtülü eşcinsel nickine benziyor yakında çıkar kokusu.
Reiz geri gelmiş adalet dağıtıyor şimdi ehehe.
bigbangtheory izlememe yol açan yazar.