hoşgelmiş *
Tanımıyorum ama iyi yazardır. Trol olsa nickaltı 2010 da kalmazdı diye düşündürüyor.
Nick altı boş kalır böyle yazarların.dertleri populer olmak değildi üstadların.*
Severek takip ediyoruz. *
Up up up. Bakın bu bir dramdır. Artık amlıların kazanmasını engelleyin tüm erkeklerin nickaltı 300 entry den az olmasın. Siktim formatı eyledim viran. Ama sana feda olsun sayın tanımayıp gözlerimin dolmasına sebep olan yazar.
akla supernatural dizisini getirmiştir. dean winchester tarafından öldürülen sarı gözlü iblistir.

hoşgelmiş yazardır bu arada.
7. nesil çaylak. açıklama yapmaya üşendim. (bkz: #28272116) şu kendisi için de geçerli. herkes haddini bilecek.
tekken 6da scenario moddaki bölüm sonu ucubesi.
Sari gozlu spn karekteridir de.
az önce özel mesajla beni tehdit etmiş yazar. öyle de modern, öyle de fikirlerini sözleri ile aktarabilen bir insan. demek fikirleri ile ezememiş ki, tehdit söylemi ile hareket ediyor.

kraldan çok kralcı kendisi, sözlüğü savunuyor. başka bir sözlüğün başlığına bir yazı yazdım diye kızıyor. zall maaş veriyor da ben mi bilmiyorum? yoksa insan neden başka sözlüğün lafını duyunca kızar ki?
Ulan şaka maka!
5 senede 16 entry nedir amına koyim? O kadar mı siklenmez bi yazar? neyse sikiniz sağolsun.
bugün sayemde bayağı eksi almış yazar.

artık idare et birader. *
(#29926595)
Çünkü vajinadan senin gibi bir insan evladı çıkarmak daha kolay.
(bkz: yesinler testisini)
Fikirleriyle ezemediği zaman hakaret eden kürt.
Böyle gelip salyalarını akıtma bana.
benimle birlikte 25. nick altına kavuşma şerefine nail olmuş, ayrıca benim gibi bi yazardan nick altı alma şerefine da nail olmuş, kısaca bi taşla iki naillik vurmuş yazardır.
benden yana umutlu, yaşça büyük olan saygı duyulası yazar.

şımartmaya gerek yok abi *
(#34582051)

Bir insana küfür etmenin ne kadar kolay olduğunu gözler önüne sermiştir. Ömrü uzun kalemi güçsüz olsun
Ne yapalım kardeşim? Şimdi malazgirt kapılarına mı dayanalım? *
yine ihale bize kaldı, yok arkadaş memlekette ağzına geleni söylemiceksin *
heh bi de hesap soran adam eksikti, kabul günü olduk bugün.
Bulamadık dostum, sıkıntı mı var? *
sebepsizce samimiyet duyduğum yazardır. aynı neslin çocuklarıyız, sönüklüğümüz de birbirine benzer.
the gent şurada 2 3 kişi kaldık, göze batıyoruz dostum. neslimiz kurudu ama adamlar kıymetimizi bilmiyor.
eski yazar.

okuduğm yazarlardan bir tanesi.

saygılarımla yazarı.

maksat muhabbet değil mi zaten.
kumarbaz, ayyaş, küfürbaz, ırkçı ve daha birçok niteliksiz niteliğe sahip egoist yazarın biri.

https://www.youtube.com/watch?v=nujOYaT_bFE
Şeytan anlamına gelen kelime bütünü. Aynı zamanda kırmızı renkli, kuyruklu bir x-men dir. Evet.