bugün

entry'ler (38)

sabah erken kalkacağını bile bile geç yatan insan

bu başlığı okuyunca kendimi gördüm resmen. sabah iş için erken kalkmam gerektiğini bile bile geç yatan bir insanımdır çünkü erken yatmak sinir bozucudur.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

kent switch

favori sigaramdır. oldukça havalı bir sigaradır ortasına basınca mentollü olması basmayınca normal sigara olması takdire şayandır. bana uğruna marlboro menthol ü bıraktırmış sigaradır.

camasikisanfokyavrusu

hoşgelmiş yazardır. melaba lan. *

ben evlenmeyeceğim diyen kız

evliliğe ve aşka olan inancını yitirmiş kızdır.

meriem sahra userli

çok güzel bir kadın. insanı büyülüyor bakarken. muhteşem üçlemeye sahip kızıl saç, beyaz ten, mavi göz.

channelling the power of souls into a new god

burzum un aske albümünde yer alan mükemmel bir atmosferik enstrümantal şarkısıdır. şarkı sonunda varg vikernes worship me diye fısıldar o kısma ölünür.

bursa ya ayak basmayıp uludağ sözlük te yazanlar

(bkz: biri bana mı seslendi lan)

nutella

dünyanın en güzel kakao kremasıdır. tüm kakao kreması, şokellalar halt etmiştir yanında. tadı öyle nefistir ki çay, kahve ya da sıcak çikolatanın yanında bir dilim ekmeğe sürülüp yendimi parmaklarınızı yersiniz.

insanı dehşete sokacak üç kelimeden oluşan cümle

anan seni sıçmış.

üniversite kantininde dansöz oynatan laik gençler

serdar ortaç seviyor olmaları muhtemeldir.

bana mutluluğun resmini çizebilir misin abidin

"niye çiziyorum lan sen çiz dingil" cevabı verilebilecek bir sorudur.

ekşi sözlük ten başlık çalmak

yazarlar için oldukça zarar verici bir durum hem başlık hem de entry çalmak herhangi bir yazar için yakışıksız bir davranıştır. çünkü her yazar kişisel fikirlerini yazıyor ve onları çalmak hırsızlıktır. ha birinin evinden vazo ya da para çalmışın ha entry ya da başlık çalmışın aynı şey.

italyan salatalı sandviç

tadına doyum olmayan bir italyan lezzetidir.

guerlain

fransız bir kozmetik markasıdır. çok pahalıdır ama çok da kalitelidir. rujları 80 ve 100 lira arasında değişir çok pahalıdır ama o kadar güzel renkte ve dudağı yumuşatan rujları var ki piyasada o kadar kaliteli ruj görmedim. parama kıyıp aldığım rujdur. haa birde fondotenleri, farları filan çok güzeldir.

ekşicilerin uludağ yazarlarına hırsız demesi

uludağ a atılmış bir iftiradır. bence o entryleri nickleri farklı ama hem ekşi hem de uludağ da yazan biridir bence. uludağ yıllar yılı varolan bir sözlüktür prestijli bir sözlüktür. ki araklama olsa farkedilir entry silinir o yazar da uludağ dan atılır zaten işte bu kadar basit. haa ekşi sözlük yazarlarının bir çoğunun kendilerini en iyi görüpte diğer sözlükteki yazarları aşağılamasına anlam veremiyorum. ben hem uludağ hem kötü hem de eko da yazan biriyim dir şahsımca kişisel entrylerimi yazarım ekşi den veya diğer sözlüklerden araklamam. araklıyorsam yazar değilim demektir ve araklıyorsam burda bu sözlüklerde ne işim var? bir çok yazar iyi uludağ sözlükte çoğu şahsi fikirlerini yazıyor. vizyon sahibi adamlar. onları kötülemeye hakkınız yok. hah işte meyve veren ağacı taşlarlar. kıskanıyorlar işte yalan mı lan.

hoşlanılan kızın yanında osurmak

kızın yanında gösterilen bu kokulu ve sesli faaliyetten sonra "oha sıçaydın" denilesi bir durumdur.

veil of maya

Namaste ve dark passanger adlı iki mükemmel şarkıyla beni benden alan amerikalı progressive deathcore grubu (bkz: afferim lan)

sigarayı bırakma kararı almak

son derece zor bir karar. karar verirsen de sigarayı bırakamazsın. kararın sigarayı bırakma eylemiyle örtüşmüyorsa o karar boşuna verilmiş bir karardır. iyi bir irade gerektirir sigarayı tamamen bırakmak.

yetenek sizsiniz türkiye

lümpen acun ılıcalı nın kendisi kadar gereksiz bir programıdır.

ehliyetsiz polise yakalanmak

çok uzun süre araba kullanamama anlamına gelmektedir.
(bkz: sıçmak)
(bkz: yarra yedik amına koyiyim)