bugün

* açıp kapatmam arasında 0.921 (küsüratlı sayı zırvası) saniye geçen, gördüğüme göre çıplak ve 99 yaşında bir kadının cesedini garip pozisyonlarda gösteren site. ratemypoo'dan bile kötüdür. vallahi girmeyin. ıyk.
(bkz: bunu yapan insan olamaz) vallahi girin anlayacaksınız.
(bkz: allah belanızı versin)
bu siteye giren muhtemelen sex sitelerine 2-3 ay girmez.
anatomi labaratuarlarından korkunç değildir. girdim fakat etkilenmedim.
insanı şeytan dürtüyor gir lan bak diye.
ama asla girmeyeceğim.
ölü seviciliktir.
(bkz: i see dead people)
(bkz: götü olmayan kadın)
insanlıktan nefret etmeniz için yeterli olan sitedir.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
(bkz: Allah belanızı versin)
--spoiler--
karnınız acıkır, kendinize dükkanda aparatif birşeyler hazırlarsınız. Canınız sıkılmasın diye bir taraftan da sözlükte gezersiniz, ama o da ne. merak yüzünden bir siteye girersiniz ve,,,

--küfür--
amına koduğumunun kokuşmuş kokanasını
--/küfür--
görürsünüz.

--spoiler--

Evet, yiyemediğim yemeğimi ise ukteyi veren arkadaşımıza yolluyorum. AYrıca almanyadaki dayıma ve ankaradaki yeğenlerime selam söylüyorum.

edit:Ayrıca sitedeki teyzeyi bizim eski komşu nuriye ablaya benzetir gibi oldum.

(yani yüzü olarak, diğer taraflarını görmedim zaten ayrıca allah göstermesin.)
kötü bir site.* *
altına sıçırma aracıdır. herhangi bir çocuk için sokak değiştirirken yüz yüze gelebilme korkusu nedeniyle hayatın zehir olmasına sebebiyet verebilecek sitedir. * *
bırakın seks hayatınızı, 31 çekmekten bile soğutabilecek sitedir.
özgüven kelimesini birebir açıklayan sitedir...

(bkz: helal teyzeme)
evet meraktan sayfayı açtım ama direk bakmadım. önce gözümü ekrandan 48 derece solda tutarak algı seviyemi düşürdüm. bir yandan da elimi ekrana koydum. sonra yavaş yavaş elimi kaydırdım ve görünen kısımlara baktım.

korkulacak birşey yok. kadın ölü değil.(heralde) vücudunu muhtemelen ihtiyaç duyduğu para için göstermiş. insanı soğutan veya ısıtan bir durum yok.
o yaştaki bir kadın mutlaka paraya ihtiyacı olduğu için yapmıştır bunu. fantazi için değil. ayrıca burdan jenna jameson a, brianna banks e ve nice taş hatunlara teşekkürü borç bilirim. *
tavsiyelere rağmen girdiğim sitedir.
oha dedirten sitedir.

gerçekten yaşın ne kadar vücudu çokerttiğini gösterebilen site.
bir fibertombik tavsiyesi: midenizi bulandırma, girme siteye, sadece uzun çoraplı çökmüş çıplak bi nine göreceksiniz.
teşekkürler.
düşünülen kadar da kötü olmayan sitedir. doğal yaşlanışın vucut üzerindeki standart tahribatıdır.

Açmadan önce baya bir açsam mı açmasam mı diye düşünmüştüm. iyi ki de açmışım yoksa gece boyunca aklımda soru işareti olarak kalacaktı. milletin çok kötü bilmem ne bilmem ne diye gaz vermesine bakılıp da akılda dolanmasına luzum yoktur.

diğer girdilerden yola çıkarak önce kadavralarla ilintili iğrenç bir nekrofili sitesi çıkacağını sanmıştım.
yalnız vücut nasıl o hale getirilmiştir nasıl kullanılmıştır önemli olan budur sayfası... ha bir de bu bir şaka olmasın.. kafirdir zira dinimize göre vöcüdumuzu böyle hırpalamak günahtır efendim.
berbat ötesi site. buradaki fotoğraflara 31 çeken adamın eli isyan eder be.
sözlükteki haykırışları göz ardı etmeyip meraktan girdiğim üzerinden toprak dökülen ablaların boy gösterdiği site.
(bkz: tahtanin ustune am cakmislar)
(bkz: e bu ölmüüüş)
neymiş efendim öyle herşeyi merak edip bir bakayım çıkarım demek her zaman iyi olmuyormuş...

ulan ne kadar fena olabilir diyip kendimi en kötüsüne hazırlamıştım ki, o da ne? kadın desen değil yaşlı desen değil yaratık desen o da değil...

yemin ederim siteyi nasıl kapattığımı hatırlamıyorum...

buradan bir de selam göndermek istiyorum...

bu fotoğrafı çeken ve bizlerle paylaşmayı bir borç bilen fotoğrafçı arkadaş... (bkz: allah belanı versin)