bugün

Halk dilinde, sıcak su torbası diye bilinir.

Ama sanıldığı kadar masum değildir ve bilinçli kullanmak gerekir.
Asla ama asla direkt karın bölgesine uygulanmamalıdır.
Her kas ağrısına iyi gelir düşüncesi de külliyen yanlıştır.
Kaş yapayım derken, göz çıkartmayın.
geçen yıl halk arenasına o hafta eli sargılı katılan uğur dündarın oğlu hastalandığında satın aldığını ve ani bir şekilde patlamasından ötürü elinde ve dizlerinde yanıklar oluşmasına neden olduğunu anlattığı şey.
her gördüğümde tırsmama neden olan şey.
An itibariyla tek dostum. Sarıldım ona, öyle uyuyorum. Acılarımı, ağrılarımı hafifletiyor.
alternatifi laptop olan karın ağrılarında bir numerolu kurtarıcısı.

valla lan über ısınan bir bilgisayar da aynı işlevi görüyor. belki bir majezik etkisi yok ama bir vermidon etkisizliği mevcut.
birde bunu ağzıyla şişirip patlatan bir kadın var. o nasıl ciğerdir öyle izlerken boğazım ağrıdı.

http://www.zaplat.com/vid...%9Firerek_Patlat%C4%B1yor
kışın soğuktan dolayı veya kasılmadan dolayı oluşabilecek ağrılara çok iyi gelen bir eşyadır.
kış gecelerinin sevgilisidir. dışarısı buz gibi, lapa lapa kar varken sizin içinizin yanmasını sağlar.
Adet sancısı çekenlerin Majezik gibi kurtarıcısıdır.
soğuk gecelerde, uyurken yatağa konulduğunda sabah yataktan kalkma isteğini yok eden, insana yatağını sevdiren yardımcıdır. iyi ki varsın termofor!
cok eskidiginde sizan kaynar suyla insani yakabilecek esyadir.
hayat kurtarır. *
sıcak su torbasının daha bir alengirli adı.
(bkz: boşet)
termofordur. lakın her defasında 'termo bilmemne' denilir yahut 'sıcak su şeysi'.
(bkz: büyot) kelimesi olması kuvvet ve muhtemel olan kelime.
"sıcak şey".

en derin halk dili kökeni.

cümle içi kullanımı;
+ hanım karnım üşüdü, bi sıcak şey şeyettiriver.
- hemen şeyediyorum bey.
su torbası.
(bkz: resimdeki sanatci)
(bkz: izzet altinmese)
hot water bag olabilir mesela. cunku bahsi gecen halk muhtemelen turk halki degildir. zira turk halki zaten biz elitlerin termoforuna bile sicak su torbasi diyorken sicak su torbasina ancak sicak su torbasi diyebilirler.

ya boyle halk' tan falan bahsedince gercekten halkimin arasina karistim gibi geldi bir an... icim bi hiyir hiyir oldu lan sozluk.**
nedense okurken anlamda bir düşüklük hissettiren cümlecik. birşeyler eksik gibin sankim..
halk genelde ısıtılmış tuğla kullanırmış eskiden o yüzden bir isim uydurulmamıştır buna.
sıcak su torbasıdır.

entelce adı ise termofordur fakat konumuzla alakası yok.

(bkz: google)
(bkz: bana ilk harfini söyle sana ne olduğunu söyleyeyim)
gece gece insanın aklına takılıp uykudan eden kelime.