bugün

şu 3 günlük dünyayı zehir ederler insana...

sonsuza kadar sürmesi dilenen yolculuğun yarısında kendi kararlarıyla çeker giderler ve buna rağmen susmazlar.

sadece vicdanlarını rahatlamaya çalışırlar. ne kendileri dönerler, ne de karşı tarafa bir ışık verirler.

(bkz: terk etmekle tehdit eden sevgili)
terk eden sevgiliyle görüşmeye devam eden bünyenin karşılaşacağı durumdur.
demet akalın modeli sevgilidir.
hazımsızlığı had safhadadır.
alacak-verecek defterini kapatamamış sevgilidir. hızını alamamıştır. kötü huyludur. ayıp edendir.
kendini dünyanın son karşı cinsi olarak gören dişi.
(bkz: facebook üzerinden yaşanan aşklar)
(bkz: facebook on the sex)
(bkz: sex on the city)*
kıskançlıktır o kıskançlık.
Sevginin bittiği andan sonraki maçların planlandıgı andır. Vicdanın rahatlatılma kısmıda laf sokma bahane bulma kısmıdır.
terk edilen kişinin aşkını arttırır.sadisttir bu kişi.
aslında elimde fırsat olsa benim de yapacagım durum. kötü huyluluk mudur, ayıp mıdır bilemem ama evet hazmedemediğim, anlam veremediğim durumlar var ve laf sokarsam rahatlarmışım gibi geliyor. size de olmuyor mu sevgili yazarlar içinize oturan şeyler yok mu? böle rüyalarınıza giren. içinizde nefretin ya da şiddetin biriktiği anlar olmuyor mu? benim bazen tokatlayasım geliyor. kendinize zulmetmeyin. arada laf sokun. sağlıcaklannn
-seni çok seviyordum leyla!
+biz hiç gerçek birer sevgili olmamıştık ki! *
-... *
geri zekalı eski sevgilidir.

- arama. daha ilişki 1 aylıkken terk ettin, utanmadan arıyorsun.
- ben terk etmedim. sana çok bağlanacağımı ve ilerde üzülebileceğimizi söyledim, sen hemen alındın. sen terk ettin. sonra da biriyle çıkmaya başladın. ben çıkmadım.

"sana çok bağlanacağımı hissediyorum. ilerde üzülürüz" lafları, ne manaya geliyor kuzum? yuuuhhh derler buna.
içinde kalmış şeyler vardır. intikam, aşk vs.
liselidir.
o yaratıkla görüşmeye devam ettigi için müstahaktırr, o zati muhtereme.
terketme nedeni araştırılması gereken sevgilidir. - bakınız sözlük yazarlarının kabaran feminist duyguları -
karşı taraftan laf yedikçe umursamayıp susan eski sevgili en güzel cevabı veriyor vallahi. ne de olsa "susmak en büyük erdemdir." hocular.
ergendir.eskiden beri gelen terkedilmişlikleri de vardır.

aile tarafından,sosyal çevre tarafından ya da bir sevgili tarafından.
hıncını alamamış sevgilidir.
aldatma ya da küfür bile etmememe ragmen;ibne,şerefsiz laflarını sokan ve o soktuğu laflara cevap olarak hep 'ayrıldıktan sonra eski sevgilisine orospu diyen biri olmadım hiç ama keşke daha ağır küfür içermeyen bi laf olsaydıda ananın amına soksaydım' tarzı twitler atasım gelir fakat yapmam. bu bile karşı tarafın bi taraflarını kaldırır malesef.