bugün

terk eden sevgilisi geri dönmek istediğinde asla kabul etmeyecek erkektir. çünkü gözyaşları, defnedilen sevgilinin mezarının üzerine yağan yağmur damlalarıdır.
genelde bunu yalnızken yapan erkektir. duruma uygun bir şarkı açılır, gizlice ağlanır.
duygusal erkektir.

kıyamam ayol.
terk eden kızın karşısında aglamaması gereken erkektir.
yaradanın ona göz yaşlarını tuzlu su ihtiyacına istinaden değil de, kadınlar gibi ağlamak için bahşettiği erkektir. ruhu ve duygusu vardır ve ağlar. zannetmeyin ki erkekler ağlamaz; erkekler ağlarsa, kimse susturamaz.
aşık olan erkektir, terkedildiğinde duygusal bir yıkıma uğrar.
insan olduğundan normaldir ama ben hiç sevmem böyle şeyleri. ağlayınca masum oluyorsunuz oturup ağlayasım geliyor.
gururunu yenmiş adamdır. çok sevmiştir.
asil duguların insanı, kendisini bu ilişkiye vermiş yürekten sevmiştir.
duyguları olan erkektir.
görürsem öyle bir erkek ayaklarına kapanıp ben de ağlayacağım.
bir erkek ağlarsa sinirinden, o durumu sindiremediğinden ağlar.

onun haricindekiler için ise terkedilmeyi haketmiş erkektir diyebilirim.

ölüm gibi olaylar apayrı bi konu, onları hiç katmıyorum zaten.
hayatını sevdiği kişinin ayakları altına sermiş adamdır.
götünde mısır mı patlatsın ne yapsın dedirten başlık. ağla oğlum ağla açılırsın.
onu terk eden kişiyi çok sevdiğine işarettir.
akrep burcu erkeği de olabilecek erkektir.

kendimden biliyorum.
salaklığına ağlıyordur. yanlış insana güvenmedeki aptallığının sinir gözyaşlarıdır bunlar. bir kez ağlar ama. bir daha ağlamaz.
ağlamanın insani bir özellik olduğunun farkında olan erkektir.
terk ettiğinde de ağlayabilen erkektir, kendini karşı tarafın yerine koyduğundan dolayı. Empatinin bokunu çıkarmış erkektir o, gülerken apansızın ağlamaya başlayabilir. saçını okşayın onun, parmaklarınızı saçlarına dolayın. derken size karşı meyillendiğini fark edebilirsiniz. bence bir denemekte fayda var.
süzme maldır.. terk edilmesi bile buna büyük bir kanıt..
'utanmaz herif...hem terkedilmiş, hem ağlıyor...'
- Yeter ya Alp ben ayrılmak istiyorum.
- ühühühühüh nasıl lan niye ?
- Sevmiyorum napıyım sıkıldım artık.
- Ama ama ühühühühühü
- Sus artık ağlama yaa
- O zaman gitme .. Üühühühü
- Sus bi kes ağlama of beni dinle .
- üühühühühüh
- şşşşşşşt yeter lan manyak mısın ?
- Üühühühhühü .
Komik bir tablo. Bir de o ağlarken azarlayan kız çok garip bir psikolojide olur . Kendini tutamayıp güler falan bazen . Ne kötü .
seven erkektir.
kendine gelmesi için yüzüne bir tane geçirmek lazım. sikik fahişeler yüzünden arkadaşlarımız birer birer ibneleşiyor.
muhtemelen terketmeyi kaldıramayacağı ve sevdiğinden kopacağı için ağlayan erkektir.
haklı bir ağlayıştır, gözyaşlarımızı görmeyen kızlar utansın!