bugün

Terk eden kızın numarasını, orospu numarası diye millete dağıtmaktır.
Edit: Şerefsizlikten başka bir şey değildir. Bunu yapanı savunmuyorum, aksine yapana karşı çıkıyorum.
Ona 'orospu' diyorsan,sen onun neyi oluyorsun ? Erkek, onurlu ve gururlu bir adamsa, bu işi yapan bir kadına bile böyle davranmamalı.
benim erkek arkadaşımın yapacağı iştir.
Daha büyük bir orospuluktur.
orospu çocukluğudur.
anasının numarasını da zamanında dağıtmışlardır.nasıl doğdu sanıyorsunuz?
öyle büyük bir şerefsizliktir ki, intikam duygusunun sonucudur.
üzülerek söylüyorum ki, gençlerimizin bazılarında bu potansiyel var, ayrıca sosyal medyanın yaygınlaşması işlerini kolaylaştırdı.
terk edilen kızın numarasını orospu diye dağıtmak delikanlının yüz karasıdır. aynı olayı kendi kız kardeşini yapsalar ne diyecek. aslında suç kızlarda üçüncü sınıf kişilerle arkadaşlık yapmayacaklar. eskiler derdi ki bir, kızın ya kocası olur, yada babası. her kız arkadaştan ayrılan sevgilisinin numarasını sağa sola dağıtması mı lazım. yazıklar olsun.
ergenmisin olum sen? diyebileceğim olaydır
kızın orospuluğunun bilinmeyip, dağıtanın orospu çocuğu olarak tescillenmesi hadisesi.
iğne ucu kadar namusu,şerefi ve kişiliği varsa yapılmıyacak terbiyesizce davranıştır.
asıl orospuluktur.
birilerini pazarlama potansiyeli olan bunu bir bahane bulmusken yapan godos.
Orospu çocuğu diyerek rencide etmiyelim. ama yapan insan değildir. bırakın Allahından bulsun.
insanlık dışı bir harekettir. onun yerine rus numarası dağıtsa vatana millete hayrı dokunur.

görsel
erkek kalitesini ayrılıkta belli eder.
kızın da karşılık olarak, numarayı dağıtan kişinin babasının numarasını* pezevenk diye dağıtmasıyla son bulacak eylemdir..
kalitesizlikdir acizliktir.
pezevenklik alametidir.
şayet kız gerçekten orospu ise, kızın da işine gelecek durumdur.
acizliğin göstergesidir.
Pezevenk oldugunu unutmustur bir an.
arkadaşımsa bunu yapan kendisini bir celsede arkadaşlıktan men ederim. megaloman, bencil ve cahil bünyeye sahip birinin yapacağı iştir. evlerden uzak.
karakteri sikilesicenin davranışı olabilir. ha derler ki orospuya aşkım sevgilim diyecek kadar düşük bir adam mısın sen?
dip not: hayat kadını eşit değildir orospu.
işsizliktir.