bugün

muhtemelen maria sharapova gibi bir afetten haberi olmamış normal insandır. zira normal diyorum çünkü tenis maçları görgü konusunda bir parametre midir, değil midir emin değilim.
muhtemelen hayatlarinda daha onemli seyler olan ** ve bu tur seylerle ilgilenemeyen kisilerdir..
ayrica, *
sırf elit gruba girebilmek için seyreden insandan çok daha saygı duyulası insandır. zevk meselesidir. kişi tenis de izleyebilir hentbol da, futbol da... lakin bu işi zevk ve tercih olayından çıkarıp ayrımcılıkla bağdaştıran zihniyetin ne kadar insan olduğu asıl tartışılması gerekendir.
pek matah bir spor olmayan tenis zenginlerin sporudur.hiç kimse takip etmek zorunda değildir.futbol kadar seyir zevki vermez.görgüsüz insan,tenis gibi asil bir spor seyrediyorum lan diyen insandır.
ayazda ıslak odunla dövülesi kimselerdir bunlar, aranıza almayın katiyen.*
başlığı açan yazar kadar elit,entellektüel,sanat ve sporla iç içe olan kişiler olmadıkları için tenis maçlarını takip etmeyen görgüsüzlerdir. (!) * *
(bkz: futbol maçlarını takip etmeyen sonradan görme)*
efenim bu insanlar o kadar görgüsüzdür ki, böyle gördüğünüz zaman "ay ay kurabiye canavarı geliyor kaçın" demekten kendinizi alamazsınız. hatta bu insanlar varya bu insanlar, futbol denen bişeye bakıyolar, bahçede, sokakta, sağda solda, cafelerde diskolarda bile, ay manikür pedikür salonlarında bile bu futbol denen şeyi konuşuyorlar. güzelim tenis maçına bakıp entellektüel olamaz bu insanlar. bunlar sadece futbol izlerler sabah akşam.

(bkz: anladın sen onu)
tenis ile ilgilendiği için kendisini anna kournikova sanan kişinin açtığı başlıktır.
(bkz: geri zekalı başlık açıyorum ilgi çekiyorum) *:peynir yiyebilecek kadar midesiz olmak
(bkz: deuce) ula ula sen bana nassılll deyus dersin ha nasıl dersin omuğa godumun garısı kapat la şunu kapat.
(bkz: unforced error)
bi de bunların golf turnuvalarını takip etmeyenler vardır ki hafazan allah düşman başına...
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değilim)*
(bkz: jelena dokic)
(bkz: anna kournikova)
(bkz: maria sharapova)
(bkz: Daniela Hantuchova)
(bkz: Nicole Vaidisova)
(bkz: salvatore di stefano)*

(bkz: çay koyma sırası sana mı geldi)
(bkz: benimki demli olsun)
tenis maçlarını takip etmemek görgüsüzlük ise * ; sayılamayacak kadar çok, milyonlarca yurdum insanıdır.
taksiye binmeyip güneşin altında yürüyen gerizekalı gibi midir acaba. acacağın başlığa tüküreyim çok afedersin...
(bkz: klasik tiesta gera basliklari)
-olum biliyo musun? tenis icad olmadan önce tüm insanlar görgüsüzdü.
-niye?
-seyretmiyorladı da onun için
-ne zaman icad oldu ki bu meret?
-1800lerde
-ne sen mevlana, mimar sinan efendilerimize görgüsüz mü diyosun?
-evet, tenis çıktı görgü de çıktı.
-beyin diye kafanda taşıdığın şeyi s...yim.
tenis maçı izlerken oldukça heyecanlanan, sağlığından endişe duyan insandır.
(bkz: sözlükte tenis maçı takip etmeyen görgüsüzler mi var)
(bkz: inanmıyorum)
bu görgüsüz hayatında hiç botoks da yaptırmamıştır.