bugün

kaldırılması gereken programlardır. kadının biri gidiyor manisa'ya manisa kebabı yiyor kardeşim olan var olmayan var evinde et alamayan var lan ayıptır. hayır ye ye nereye kadar? fil gibi oldu abla.
uzun hastalık geçirdiğim dönemlerde sabah programlarıyla birlikte ezberledigim program türüdür. adamlar sadece ev hanımlarını düşünerek program yerleştirmesi yapıyorlar, yok yani cidden ev hanımları haricinde gündüz tv izleyen yok mu? hiçbir kanal farklı şeyler yapmaya yanaşmadığından bize düşen şey de hasta olmamak. neyse gidip de ayağıma çorap giyeyim.
Anlamsız programlardır. Hadi kimi nasıl yapılıra getiriyor da şu maceracı mı ne var ya... Heh işte onun mantığını anlayamadım bir türlü. Herifin teki hem para alıyor hem yemek yiyor türkiyenin dört bir yanında. Birileri de oturmuş onu izliyor.

Var mı acaba bir yerlerde "Güzel yedi adam geçen programda" diyen insanlar?
Bazen insanı derin hüzünlere garkeder.

görsel
Resmen kurgu oldukları açık programlardır. şimdi de başımıza bu çıktı ters yap zıt git reyting al gerisi teferruat kafası. Hiçbir şey beğenilmiyor kavga dövüş gırla para gelsin de nereden gelirse gelsin projesi. insanları aptallaştırıyorlar abi.
bir misafirliğe gitmiştim mastır şef açıktı televizyonda bir tane şef var hafif kilolu olan ne koydun buna koydun neyle yaptın filan diyip duruyor herkese iyi valla biri de "ebenin amını koydum" demedi.

adam börek yapmış a. ne koyabilir görmüyor musun. hayret bir şey.