bugün

hani bana vermediler aq.
Bana 100 dakika verdi. Dün konuşamadık ya.
Kurumsal müşteriye vermezse yazıklar olsun. Gerçi 16 + 10 da hiç bitmez.
https://www.mynet.com/tur...-gb-internet-190101182895

10 gb sizi kurtarmaz. Prestij 0.
bu durumun özrü olmaz ki. bu kadar insan hayatını kaybetseydi ve millet yakınlarına ulaşamasaydı ne yapacaklardı? bence ilgili kamu otoritesi gerekli tedbirleri alarak operatörlere gereken yaptırımları uygulamalı.
Çalışmayan internet vermekle bu iş olmaz. Bize bir daha böyle bir şey olamayacağı garantisi verebiliyor musun onu de hele! Tanım harareti alma adına yapılmış bir hamle.

Edit: hukuki endişelerden dolayı ufak bir peri dokunuşu
Adamlar ne güzel hediye veriyor, yine beğenmiyor bu millet.
hani nerede bana gelmedi.
bana gelmedi aq.
Deprem rüşveti.
"Bir süreliğinede olsa" diyerek
Kullanıcılarıyla dalga geçiyor olmalı.
Şark kurnazlığı barındıran haber.
bol keseden dijital değer dağıtıyorlar.
beğenmeyen kullanmasın zorla mı?
zaten tahahütün bitmesine 2 ay kaldı. 10 GB tı kullanıp öyle iptal ederim. Teşekkürler Türk Telekom.
Zaten 1 gb kullan 3 gb gidiyor. interneti en bol verip en çok hile yapan türk Telekomdur.
(bkz: kan parası)
(bkz: sus payı)

gibi şeylerden farkı olmayan durum. toplumla dalga geçmektir. ulan depremin hemen ardından iletişimi sağlayamadıktan sonra, istersen bir ay internet kullanımını bedava yap.
peki bana niye 100 dakka verdi amk.
Turkcell kullananları üzdü. Ühühü.
Türk Telekomun yaptığı rezilliği "al şu parayı sus" dermişcesine örtmeye çalışmasıdır.
Cigabaytları boşver, sen iyileştirme yaptın mı, sorunu çözdün mü onu söyle.
En azından telafi etme teveccühünde bulunmuş. Güzel oldu, vatandaşa telefonda en çok lazım olan şeyi verdiler.
Deprem falan olmaz da umarım insanlar rahatça kullanabilir ahah.
16 gb netim var. bu bitmeden araya sıkıştırmış şark kurnazları. bir de 1 ay zaman limiti koymuş.

kimi neyi kandırıyorsunuz siz insanların gerçekten ihtiyacı olduğu zaman hizmet vermemekle ?

büyük ülkelerde bu durum iletişim alanında verilen lisansların iptaline kadar gider . hiç mi denetlenmedi bu özelleştirilmiş kuruluş bu zamana kadar ? hizmet veremiyorsa lisansını iptal edin . nerede altyapı yatırımı ?
Pttcell de 10gb hediye etti. Evet.

Pttcell Telekom altyapısını kullanıyor.
Tekrarının bir daha yaşanmaması, en azından çok kısa süreli bir kesintinin olması koşuluyla bunu kabul ediyor ve affediyorum.

Evet biraz rüşvet gibi olmuş sanki.

görsel