bugün

bir başlık açanı olmamış altıncı nesil * bir adet yazarcan..

edit: formatı bir kere daha okumasını dilediğimdir ayrıca. *
(#8464628) sözlükte en çok korktuğum yazardır. * * *
(#8464628) entarisi ile beni gülümseten yazar.
eksileyen arkadaş, ben güldüm sen gülmediysen niye eksiliyosun.
kadın düşmanı ergen yazar. ilerde sevgilisi olunca kılıbıklaştığını görürüz elbet.
kendi görüşü bazı insanlara dert olmuş yazar. olay hakarete bile gelmiş lan. sakin ol.
altıncı nesil yazar olmasına ragmen halen bir takipcisi olan bu yazar malesef birinci sınıfı gecememiş. Gelecekte bir kezbanla yuva kurman dileğiyle.. Saygılar.
sevgilisi olmadığı nerden çıkarıldığı merak edilen yazar. lan bu kadar tecrübe havadan gelse keşke. zaman kaybı olmazdı.
ulan telehe yaktın gece gece beni kabahat senin abaza olmanda değil benim seninle bir olmamda..
(#26584547) dogru düzgün yazı. Aha yazdım işte, niye iftira atıyosun?
Hemcinsine bir hoşgeldini çok gören yazar..
Edit:kız değilmiş, sorry.
telehe sevişelim mi? 14 şubat da yaklaşıyor.
Hadi sana benden bir entry. Bu yazar var ya tek entryle adamı format bilmemekle suçlar, o kadar gereksizdir yani..
biraz fazla ciddi bir yazar. Hem 6. nesil olması hem de yaşça büyük olması sebebiyle olabilir. Bu kadar kasmamak gerek bence, herkesin biraz rahatlamaya hakkı var. Herkesin hayatına kimse karışamaz sonuçta. Neyse, umarım kızgınlığını atar da gelir yazarı.
Formata takmış, genelde sözlük formatı uyarısıyla bilinen yazar. Bu kadar takmamak lazım bence.
format a takmakla kalmamış, milletin verdiği bilgilere de kafayı takmış, kendi kafasında kurduğu senaryolarla mutlu olan andaval kimselere verilen addır.
görsel

görsel
görsel
görsel
şuan sol frame de görülen muhtelif bayan isimlerinin müsebbibi yazardır.
ona kızın ismini vermeniz yeter , o gerisini halleder.