bugün

tarih ağırlıklı genel olarak islam tarihi,osmanlı tarihi,türklük konularına ağırlık verilen, ders kitaplarında görmeye alışmadığımız konuları gündeme getiren,fatih altaylı ve murat bardakçı'nın hazırlayıp sunduğu izlenmesi gereken program. şiddetle tavsiye nedeni.
şu anda cübbeli ahmet hoca var.tavsiye ediyorum.
3 ağustosta yayınlanan bölümüyle sonsuza kadar devam edecekmiş gibi bir his uyandıran programdır bu efendim. neden mi? sarozdaki yazlıktan çıkmadan önce televizyonda bu programa rastladım cübbeli bir bey hikayeler anlatıyordu, 3 saatlik bir yolcukluktan sonra istanbula vardım televizyonu açtım yine bu bey hikayeler anlatıyor.
bu pazar saat 22'de, cübbeli ahmet hoca efendimizin katılacağı programdır.
bu sefer cidden özel.

http://www.youtube.com/watch?v=pjJJPpvlVlQ
rte fatih altaylı nın sorularını yanıtlıyor. başbakan: "açıklamalarımdan rahatsız olan varsa özür dilerim." dedi.
iki devi konuk eden program.
ilber ve celal hocalar.

3 haftadır kesintisiz konuk oluyorlar.
hep olsunlar.
Bir türlü izleyemediğim program. neyse bir kaç gün sonra internetten izlerim...
celal hoca ile başlamıştır.
celal hoca ve celal hoca ile başlamıştır.
hoş program. az izleyin kültürlenin cahiller sizi.
bugün sonmuş. neden bitirildiğini açıklayacakmış.
neden bitirildiğini dünya alem biliyor.

edit: televizyonlar kadir mısıroğlu, mustafa armağan, nagehan alçı, abdülkadir selvi, cübbeli ahmet gibilerine bırakılıyor sebebi bu.

bundan sonra düşünen gerçek anlamda milliyetçi aydınları zor bulursunuz.
(bkz: üst olur)

bu gece...
cübbelinin katıldığı programları şen şakrak olan program.
ilber ortaylı ve celal şengör eşliğinde olan tüm bölümlerini izlediğim, keşke devam etse dediğim program.
her pazar bilim konuşuyorlar.
la bi izleyinde kaldırmasınlar yayından, ratinge katkısnız olsun.
celal hoca an itibarıyla canlı yayında.
celal şengör reis an itibarıyla bu programda.
helal olsun.
celal reis rahatsız olduğu halde gelmiş ayrıca reji ye kızdı, verdiği resimleri karıştırmışlar, ekrana getiremediler diye yayını terketti.
bu haftalık Konu: Atatürk.

Bilim programı.
teke tek teke tek!
yakşamlar teke tek.
teke tek!
celal şengör ve ilber ortaylı ile birlikte bayramdan itibaren yeniden başlayacak olan ufuk açıcı program.
bugün yine harika bir program izliyoruz.
ilber ve celal hocaların canlı yayında olduğu program.

star da tosun paşa izliyordum sonra buraya geçtim ve 2 dakikadır kendime gelemiyorum.

izleyin lan.
güncel Önemli Başlıklar