bugün

sizi deniyordur, sakın tufaya düşmeyin, bir sonra ki aşamada burnunuzdan fitil fitil getirecektir.
çok taş yüzük istiyordur. kimbilir, kadın bu. *
Ilerde bi tek taşım bile yok, demek için istemeyen kadın.
takıyla, tek taşla mutlu olunmayacağını iyi kavramış kadındır.
kesin bir şeytanlık düşünen kadındır.
ya klişelerden bıkmıştır ya da sevgilisinin maddi durumu el vermediği için alacağı tek taş gözükmeyeceğinden "böyle olacaksa hiç olmasın, ne adam yorulsun ne ben konu komşuya rezil olayim." diyen kadındır.
kadın değildir o iyi kontrol edin sürpriz yaşamayın..
mutluluk isteyen kadındır. eger her şey iyi olacaksa küçük bi tasın pek de önemi yoktur.
geçelim efendim bu ayakları geçelim lütfen. bir erkek nasıl sekiz saniyede bir kuku, meme, g.t düşünüyorsa bizlerde o kadar tek taş düşünüyoruz, gelinlik ve düğün düşünüyoruz. çünkü bize, bilinçaltımıza bu işlendi. yok efendim ben materyalist olaylara kesinlikle karşıyım benim için en öncelikli şey mutluluktur söylemleri de en çok erkeklerin benim için dış güzellik değil iç güzellik önemlidir söylemi kadar inandırıcı olabilir.

saygılarımla
türk değildir.
muhakkak tam tur istiyordur.
aşık kadındır ve/veya annedir.
kavga ettiğinizde yüzünüze vuracak kadındır.

-bi tek taş alıp da taktın mı!
-benim bir tek taş kadar değerim yok!
tek taş istemiyorsa tam tur alyans istiyordur; ama mutlaka istiyordur.
Daha fazlasını istiyordur...
mantıklı, zeki kadındır. Bilinen aksine çokca vardırlar.
bu ülkedeki kadınların büyük kısmıdır.
ne sandınız hepsimi materyalist?
kafayı madde ile bozmamış kadındır.
tek taş yüzük sevmeyen kadındır, gereksiz olduğunu düşünen kadındır ya da daha iyisini isteyen kadındır.
kadın değildir.
tek taşın gereksiz olduğunu fark eden heeemcisimdir. Gayet mantıklıdır.
tek kaş kadındır.
TABi iSTEMEZ BUNUN 2 TAŞI ÇIKTI 3 TAŞI ÇIKTI 5 TAŞI ÇIKTI BUNLARDAN iSTER TEK Mi iSTESiN.
maddiyata önem vermeyen kadındır, bu tür kadınların parada pulda gözüde yoktur.
daha fazla taşlı istiyor olabilen kadındır.