bugün

bazıları için imkansızdır. *
açıl susam açıl dediğimde açılan sütyendir. ben iki elimle açabiliyorum başka yapamıyorum hatta çogu zaman tişort çıkarır gibi yapıyorum.
charlie harper'in kolaylikla yaptigi hareket.
sanırım bu konu özgün'ün zilli parçasıyla bir daha gündeme geldi. heyecanına yenik düşen erkekler için çok zor bir harekettir. yapamaması ise bir eksiklik değildir. kısacası bir bayan için çok büyük anlam ifade etmemektedir.
(bkz: erkeklerin kafa yordukları abukluklar)
şarkıcı özgün'ün bu konuda kendine fazlasıyla güvenmektedir.

özgün - zilli
(bkz: tek elle kopça çözüp öpmeyi de bilirim)
iki parmak arasına alınan kopçanın birbirine yaklaştırılarak serbest bırakılması neticesinde kız arkdaşınızın vuuuaaav diyebildiğine şahit olduğum olay.büyük profesyonellik gerektriyo en azından beş sevişmişlik puanı gerektiren olay.
Kişinin tek eliyle sütyen kopçasını açmasıdır.
her zaman iki parmak arasına alınan kopçanın birbirine yaklaştırılması ile gerçekleşmeyen eylem. aşağı ve yukarı kaydırarak açılan açılan sütyenlerin giderek arttığı dünyada parmaklara çok daha fazla fiziksel kabiliyet kazandırmak gerekiyor ne yazık ki. önden açılan sütyenlere ise hiç girmiyorum. demek ki neymiş, öyle üç beş defada edinilecek bir tecrübe değilmiş...
" tek elle niye yapıyor ? " diye soracak olursanız ; " diğer eli doludur belki " ?
büyütülmemesi gereken bir marifettir. erkeğin asli görevlerinden biridir.
çok kolaydır.
çift elle bile zordur.
bir 80 level skillidir.
saçma bir şarkının bir bölümüdür. tek elle kopça çözüp öpmeyide biliriz. aman ne geyiksiniz.
Diilimle kopça çözerim ben,
bana kız yolla en güzelinden,
her satırım msn nicki gibi,
prim yapabilirsin üzerimden.. (ßeta)
kopça önde ise övünülmemesi gerekir.
daha önce hiç denemediğim bir eylem. Suç bizimkinde o kadar dedim sutyen tak.
20 entryden sonra çaylaklığın kalkması gibidir.
erkeklerin, takmaları gereken sütyen benzeri birşey olsaydı, kadınların onları arzudan eritmek için fazladan bir sebepleri daha olurdu. zira bazı bayanlar giymiş oldukları sütyenin kopçasını tek elle açabiliyorken, diğer kişinin sütyenini tek elle açmaktan kolay birşey olamazdı herhalde. *
(bkz: isleyen demir paslanmaz)
Süper kahraman Özgün'ün şarkısında anlattığı süper özellikleri. (bkz: zilli)

diğer özellikler: bir oynak, bir duygusal şarkı yapmak , kenan doğuluya biraz benzemek,andırmak.
önden kopçalı sütyenlerde çok daha zordur. beceriksizlik gözler önündedir.
(bkz: ele gerek mi var)
tecrübe gibi süreyi kısaltan ya da karşınızdaki hatunun size verdiği heyecan katsayısı gibi süreyi uzatan etkenlere sahip bir eylemdir.