bugün

asmis turunde cok basaralli olan korku filmleridir. (bkz: the ring) (bkz: others)
garez serisi.
(bkz: ulusa sesleniş)

adı bile ürkütüyor.
türk yapımı olarak semum bana göre bu kategoriye girebilir.
korkanların izlememesi gereken her türlü film.
(bkz: içerde) o kadar korku filmi izledim sözlük, korkmadım. fredie'de bile yeminlen. ama bu film... aman allah'ım düşünmek bile istemiyorum.
(bkz: yok öyle bir şey)
kutsal damacana.
(bkz: salo or the 120 days of sodom)
(bkz: boş oda), (bkz: vacancy)
yoktur...
(bkz: eden lake)

kesinlikle koltukta bile rahat oturamıyorsunuz...
kesinlikle halkadır. zira o kız günlerce sizi rüyalarınızda kovalayabilmektedir.
kesinlikle the exorcist. yanımda başkaları bile varken kortum, olmasa düşünemiyorum bile.
(bkz: kuzuların sessizliği)
sadece kızlar ve kız kılıklılar için modellerimiz mevcut. erkeklere göre modellerimiz henüz gelmedi. filmden de korkulur mu kardeşim, bi de yazmışınız o kadar halkaydı, testereydi diye. ayıp ayıp!
Cehenneme bir adım. DVD menüsünde daha korkutmaya başlıyan, bunu yapan insan olamaz denilen yapım.
arkadaşlarını güldürme zevkinden mahrum bırakan bencillerin izlememesi gerektiği korku filmleri.
(bkz: yok öyle birşey ama olabilirde)

kişisel entry: ama gerçekten yok
(bkz: musallat) gerçek olduğunu falan da anlatıyorlar başta , bence türk yapımı en iyi korku filmlerinden.
(bkz: aynalar), eğer bulunduğunuz odada ayna varsa ve vakit gece ise yalnız başınıza izlememeniz gereken bir film olduğunu düşünüyorum.
(bkz: high tension)
istersen on kişi izle, yine korkutur.
Bu konuda on üçüncü cuma serilerini tek geçerim, her ne kadar seriye bağladıkları için ilk baştakiler kadar korkutmasalar da ben on üçüncü cuma derim, fenomendir o benim için.
Korkutmak konusunda hiçbiri başarılı olmasa da ( erkekler için tabi ) "paranormal activity", içerde bişey mi var dedirtebiliyor gece 12'den sonra karanlıkta izlerseniz.
(bkz: shutter)