bugün

Aklı olan her evli erkeğin, karısı için en az bir kere aklından geçirmesi gereken gerçek.
walla dizisini mizisini bilmem de bu devirde erkek tehlikeli...türkiyede aldatmayan erkek yok denecek kadar az..neyse banane boşanmalar artsın da ben para kazanayım..aynen devam türk erkekleri
çok kötü bir ismi var.
"ben bir türk'ten çocuk sahibi olmam" diyen türk düşmanı gonca vuslateri'nin oynadığı dizi.

türklerden bu kadar nefret ediyor ama dizisini türkler izleyip bunun cebine milyonları koyuyor.
Derin ortaya çıktıktan sonra koltukların tepesine oha ohaaalar eşliğinde çıkarak izlediğimiz dizi.
Bir kadın olarak kadınlardan korktum .
Gone girl’ün çakması...
El cuerpo filmine benzetiyorum biraz nedense...
antipatik gonca vuslateri ve soğuk nevale seçkin özdemir ile işi çok zor olan dizi.
yeteneği ile göz kamaştıran seçkin özdemir üzüleceği bir hata yapmış bu bom-boş kalabalıklar dizisinde.
Polis memuru bayan çok tatlı dediğim dizi.
2014 yapımı gone girl'den arak senaryo. Du bakali ne olacak?
Bir tekrar bölümüne denk geldim hiç fena değil diyecektim ki...

üstteki yazarın gone girl'den arak dediğini okudum. Gone Girl aslında bir kitap ve özellikle ABD'de milyonlar satmış durumda. Bunu duyunca sinirlendim zira arak olan her şeyden nefret ediyorum; bizim ülkede de don lastiğine kadar her şeyimiz arak. Gone Girl eleştirilerine baktım ilginç konusu haricinde son derece sıradan bir kitap. Çok mu zor bizim için böyle bir kitap veya senaryo yazmak? Neden bu sürekli kolaya kaçmak? Bir de bu arakları 0 öğrenince saygı maygı kalmıyor...Show TV'den yönetmenine kadar herkes sıfır artık gözümde (oyuncular hariç).

Neyse en azından Gonce Vuslater diye bir değer var dizide oyunculuğu yine süper. Kayınvalide ili kızı hariç diğer roller de oturmuş gibi. Arak olduğunu unutmaya çalışıp birkaç bölüm takip edeceğim.