bugün

tecavüze uğramış adalet heykelinin diğer elindeki kılıcı çekmesidir.
desteklediğim uygulamadır.
not:hatta hadım etmeyip, direkt asılsın.
ek olarak şişeye oturtulmasını teklif ediyorum.
kesinlikle istismarcı ve çocuk tecavüzcüleri için az bile olan cezadır efendim, sadece hadım olarak değil sikinden sallandırmak şekliyle uygulanması kesin gerekli olandır ayrıca...
muhtemelen mezopotamya uygarlıklarında değişmez bir yasaydı.

(bkz: hammurabi kanunları)
travesti sayısını artırmaya yönelik bir çalışmadır.
önüne geçilemeyen bir durumu ortadan kaldırmaya yönelik bir girişimdir.
son zamanlarsa artan tecavüze bağlı vahşetle sonuçlanan cinayetlerin durdurulması, önüne geçilmesi amacıyla kesinlikle desteklenmesi ve yürürlüğe konulması gereken yasadır.
kötüye kötülükle karşılık vermektir.
hiçbir fayda sağlamaz.

sen o tecavüzcülere 5 yıl hapis verip sonra salıverirsen, tabi tekrar yaparlar bunu.
sonra çıkın deyin ''ama yine yapıyorlar napalıım, mecburen hadım edicez artık''
kökünden kes, pişir ve yedir. yıllarca hüküm giymiş tutukluların koğuşuna at. çünkü o sağlam bir orospu çocuğudur.
akp' li milletvekillerinin çok korktuğunun ispatıdır.
ensest ve çocuk tacizcisi dincilerin üremesine bir son verecek olan uygulama.

kız kardeşinize, annenize veya sevgilinize tecavüz edildiğini düşünün. hadım bile az gelir, kim yaptıysa ölmesi gereklidir, can çekişerek, af dileyerek ve yavaş yavaş.
verilecek kadınlık hormonlarıyla birlikte de olsa tek de; cinsellikten soğutmaz, hemcinsine yöneltir. sapıklık baki kalır. eşcinsellik sapıklık değildir elbet, adamlar tecavüzden vazgeçmez.
bu yasalar ve yasaklarla yapılması durumunda insan haklarına aykırıdır.
tecavüz eden kişi hadım edilcek bile olsa yasalar onun yanında olacaktır şöyle ki ;
kişi mahkemeye çıkar ve kendisini tatmin etmek istediğini fakat yasaklar ve internet sansürlerini bahane ederek , özgür olamadığını, yaşadığı çevrenin ve dinin gereğinden evlenmeden cinsel ilişkiye girmenin : kişiyi küçük düşüreceğinden bu yola başvurduğunu dile getirir. beraat de eder. buraya yazıyorum.

amerika ve avrupada insanlara çeşitli dayatmalar yapılmadığından tecavüze iten nedenler yoktur. ne zaman kişiler özgür olur ve olduğu halde bu yola başvurursa hadım etmek en isabetli karardır.

-şeytana uydum
+o zaman değişir işler ,serbestsin.
bildiğim kadarıyla hadım etmek aleti kökten koparmak değil. tecavüzcüye ise hadım edilmek azdır kanımca. zira tecavüzcünün organı kökten kesilmeli kesilen aletlede tecavüzcüye tecavüz edilmelidir.
hoşuna gidebilir bir eylemdir zira zanlılar zaten sapkın olduklarından farklı heyecan,pozisyon ve yenilikler açık olduğundan zaten mutlu bahtıyar olacaklardır.bunun yerine kişiyi at mapusa ver cinayet zanlılarının koğuşunaaa ohhhh değmeyin keyfne.
pipinin kesilip, tacizciden kurtulunacağını sananlar yanılıyor. suçlunun duyguları, kişiliği, hatta pipisi de yerinde kalacak. bir tek kadınlık hormonları verileceği için, erekte olamayacak. şiddet duygusu, aşağılama, vicdansızlığı aynen kalacak. çözüm budur demek son derece mantık dışı. amaç topluma kazandırmaksa, pipisi kalkmayan fakat beyni çürümüş birinden ne beklersiniz? ileride kadınlara tecavüz edemeyeceği için, dövmeyeceği, öldürmeyeceği ne malum? suçluyu şiddetten uzaklaştıracağına daha çok şiddete iter.
Yalnızca insana özgü olmayan tüm canlıların ortak özelliği olan 'cinsiyet' gerçekliğinin farkında olmamaktır. Asla ıslah edici değildir. Hırsızın, onunla çaldığı varsayılan elinin kesilmesi gibidir -çok daha vahimdir aslında- Duruma gerekçe olabilecek tüm sosyal etkenleri reddeden ilkel bir çözümsüdür.
tecavüz hadımla çözülecek bir sorun değildir. Tecavüz tecavüzcünün kafasının içindedir. Yıllardan beri bu durum hadımla çözümlenir mantığı ile bakılsada hadım edilenlerin daha sonra tacavüz edemese de farklı şekillerde işkence yaptıkları, başka aletler kullanarak saldırdıkları gözlenmiş...

Aynı durum, iran da mesela hırsızın kolu kesiliyor ancak bu hırsızlığı engelliyor mu? Yapan kişiler bunları göze alıyor malesef...

Bu kişilerin dünyada yeri yok ancak, bunun çözümü hadım değil, çözümü bu kişilerin psikolojik tedavi altına alınmaları ve bu şekilde yol izlenmesidir ancak bu da %100 bir çözüm sunamıyormuş....
(bkz: tecavüzcüye cop uygulaması)
tecavüz edeni başkalarına tecavüz etme şerefsizliğinden kurtaracak bir tedavi.
o da zaten tecavüz edeyim de boy boy uşaklarım olsun diye düşünüyordu, ceza olarak hadım edilmelidir ki bu isteğini elde edememiş olsun !
hak ettiğini bulur, onun için verilebilecek en hafif ceza olmasına rağmen kendisi için yeteri kadar ağır bir cezadır uygundur birden fazlası için değil bu suçtan yargılandıktan sonra hemen yapılması gerekendir.
çok doğru bi karar olur.
madem o şerefsiz kızın en değerli varlığı olan bekaretini alıyor onun da en değerli varlığı alınmalı.