bugün

idam edilmelidirler cevabı alması gereken sorunsaldır.
(bkz: ibret i alem)
söz konusu ördekse, yetmez ama (bkz: evet)
(bkz: kediler miyavlar mı)
(bkz: şeriat olsa bu tecavüzler yaşanırmı)
idam edilmekten daha iyi sorunsaldır. hadım olacak ki anlayacak dünyanın kaç bucak olduğunu. yok öyle ölerek kurtulmak. acı çeksin ki görsün biraz...
hiç değilse hayvani dürtülerinin kısırlaştırılması gerektiği düşünülen sorunsal. önce akli dengesine bakılmalı sonra kısırlaştırılmalı * yine yeltenirse hadım, b*kunu çıkarırsada idam veya en etkili yöntem avcıyı av yapmak. sonunda herkesin rahata ereceği kesindir.
serbest bırakılmasalar da olur diye cevaplanacak durumdur.
hadımdan ziyade , direk taşşakları patlatılarak öldürülmesini istedigim kimsedir.
boyle bir ceza uygulansa kesinlikle yildirici olurdu.
idam dururken hadım neden diye sorulasıdır.
bunu savunanların çoğunun da şeriat rejiminden korkması enteresan. oldu olacak hırsızın da elini kesin, ne farkınız kaldı arabistan'dan. bir insanın özgürlüğünün elinden alınması ölümden daha ağır bir cezadır.
daha sonra kesilen ağızlarına verilmeli.
fotoğraflanmalı ve bilboardlara asılmalı.
edilmemelidir.
keza zaten psikolojisi bozulmuş o pisliği üstüne birde hadım ederseniz sokağa salındıktan sonra bu sefer de birini öldürecektir. o yüzcen çözüm hadım değildir. ya da hadımdan sonra salıverilmesi değildir. hadım ettikten sonra idam edilmelidir.
Ağır şekilde cezalandırılsın da ne yaparlasa yapsınlar.
önce hadım edilmeli sonra öldürülmelidir.
kaslı kuvvetli 20 yıl zindanda ellerı bağlı kalmıs gay tutsaklara yem edilmelidirler. Tacizciler de aynı sekılde.
hadım edilmekle kalmayıp, kesip alnına yapıştırılmalı.
ceza denilen şeyin caydırıcı olmalıdır düsturu göz önüne alındığında gereklidir.

gerekli ne demek lan kesinlikle olmalıdır. alçak insana alçaltıcı ceza vermemek onu ödüllendirmektir bunu hepimiz iyi biliyoruz.
tecavüz edilerek hadım edilmelidir.
direkt idam edilmeliler cevabı verilmesi gereken sorunsaldır. ne hadımı neyin hadımı adamın zihniyeti sapık. zihniyetini hadım edebilecek misiniz? hayır.
böyle bir soruyu sormaya gerek var mı ki? hadi diyeceksiniz onlar da insan, bu bir vahşet bıdı bıdı. tecavüze uğramakta bir insanlık vahşeti değil mi? hiç düşündünüz mü o zavallının ruh halini? insanın öz babasına bile temkinli yaklaştığını? yaşanmadan bilinmez konuşmak kolaydır uzaktan. ya hadım edilmeli ya da öldürülmeli veya her ikisi birden.
hadım veya idam yerine tecavüzcüye tecavüz edilmelidir. o zaman o psikolojiyi hisseder, 10-20 sene üstünden atamaz.
cevabını bilmediğim sorunsaldır. lakin benim bu konudaki düşüncem farklı. olup bittikten sonra önlem almak yerine olmadan tedbir alınsa, insanlarımız bi zaptı rapt altına alınsa, eğitimdir, bilinçlendirilmedir, odur budur bir tamam yapılsa, bütün dünya buna inansa...

ohooo kime diyorum, okumayı bile bıraktı büyük çoğunluk. hayırlısı.

dalın hacı. sevaptır size amk.
Edilsinler. Zaten uçkuruna sahip çıkamayan insanın oksijen tüketmesine gerek yok.
edilmeli ardından kesilen şey de yedirilmeli .