bugün

entry'ler (230)

pilavsevmem

makarnasever.

her sevgilisini telefonuna aşkım diye kaydeden tip

çok sıcakkanlı ve sevgi dolu bir insandır.

uyuyamama nedenleri

Sinir, stres.

hızlı uyuma teknikleri

Yataga yatilir, gozler kapanik bir sekilde agizdan nefes alinir gogus kafesi degil, karin sisirilir ve alinan nefes yine agizdan verilir. bu 4 5 defa derin derin yapilir sonucunda uyku gelmis olur.

açıkçası diyen köpek memeli kızlar

acikca dokunuldugunda havlayabilir ayni zamanda.

reklamın ardından hemen sona eren dizi

(bkz: Turk dizisi)

ergen dolu bir araçta olmak

Ergen dolu bir odada 1 sene gecirmekten kat be kat iyidir.
evet, turkun uzayla imtihani denilen diziyi cook komik bulup, bitti mi yaa diye uzuluyorlar. eglence anlayislari lunaparktan ibaret. tanrim sen bana sabir ver!

tecavüzcüler hadım edilmeli mi sorunsalı

boyle bir ceza uygulansa kesinlikle yildirici olurdu.

öldürmeyip süründüren şeyler

Oldurmeyen dert guclendirir.

ördeğe tecavüz eden bursalı

Biraz daha zorlarlarsa, ucan sinege, yerde ki bocege, hatta ari kovanina bile sokabilicek potansiyel.
ah ulan iste lanet doga kanunlari boyle insan hayvan falan niye var ki zaten. mesela bende hayvanim, beynim yok ve ic gudusel bir sekilde s.kerim buldugumu. dur lan hayvanlar bile turleri disina cikmiyolar ben neyim la harbi? neyse s.kmeye devam.

kucucuk dunyalari o deligi ancak doldurur cunku.

sigara size yarar verir

Sigara icince mutlu olunuyorsa evet yararlidir.

kadınların bıyık bırakma nedenleri

yunanistan ın bazı bölgelerinde kadınlar bıyık bırakırlar. tabiki sadece dul olanlar.

ciddi ciddi yemek yapamayan bayan sevgili

güle güle yemek yapamayan sevgiliden kötü olduğu kesindir.

sevgilisine bakılması hoşuna giden insan tipi

sevmeyen insan mıdır sahi..

insan doğası gereği beğenilmekten hoşlanır.
size biri iltifat ettiğinde mutlu olursunuz.

şimdii gelin cağnım arkadaşlarım düz mantık yürütelim.
ben mutlu oluyorsam beğenilince,
sevdiğim insan beğenilince o da mutlu olur.
o mutlu olunca bende mutlu olurum.
olmaz mı bal gibi de oluur.

"ben seviyorum, aşığım kimse bakamaz benim sevgilime, beğenemez kıskanırım uleeyn" naralarını da bırakın artık.

edit: şu da var; kızlar kıskanılmakla sevgiyi doğru orantılı sanıyorlar.* *

1 yıl içinde tanışan nişanlanıp evlenen çift

ya evliliğin ne kadar önemli bir konu olduğunu bilmeyen cahil, ya çook cesaretlidir * yada yaş kemaale ermiştir ya ya yaa.

yalnızlığı en güzel açıklayan şarkı

(bkz: mfö) (bkz: yalnızlık ömür boyu)

balık burcu erkeği akrep burcu kadını ilişkisi

balık burcu kadınıyla arkadaşlık etmiştim hayatta en iyi anlaştığım insandı. ama erkeğini bilemiycem. sonuç olarak iyi anlaşırlar.

hülya avşar ın kızıyla kahvaltısı

(bkz: scooby doo) da ki shaggy e özenmiş olabilirler.

ilk aşk

En masum, en saf, en heyecanli, en dusunmeden, en plansiz... o gidince; en caresiz, en unutulmaz, en yeri doldurulamaz, en zor, en saskin, en canini yakan asktir.

karsi bina da oturuyordu. antalya ya tasindilar ve ayrildik.

sonra yillar gecti birgun yolda yururken birde baktim o. inanamadim. sevinc, heyecan, burukluk bir arada duygu seli sanki.
o da sasirdi. napcagimi bilemedim konuscakmiyiz derken, yanimdaydi.. nasilsin, napiyorsun derken, kahve icelim mi dedi. oturduk yarim saat falan gecmisti ki icimden sunlar geciyordu; ben buna mi asik olmusum ne kadar siradan bir insan dogru duzgun bisey bile konusamiyoruz.

donus yolunda dusundum. ben eskiden nasil anlasiyordum bununla diye. sanki senelerdir hayalimdeki aklimdaki aski calmislardi benden. buyuk bir bosluk hissettim icimde. diger yandan da icimde kalmiycakti ama zaten kac sene gecmisti artik. yani diycegim o ki uzun sure gecmisse uzerinden birakin oyle kalsin.

küçük evladın daha çok sevilmesi

aslında öyle değildir. sadece ilk çocukta tecrübesizlikle birlikte gelen acemilik anne-babayı bilinçsizce harkete ettirir. 2. çocuk olur ve ilk çocuk der ki; "bana kızıyorlardı ona iyi davranıyorlar, onu daha çok seviyorlar." sevgiyle alakası yoktur işte. 1. çocuk kobay olmuştur sadece 2.sinde ise artık bilinçlenilmiştir.