insani bir davranışta bulunan tecavüzcüdür. yanlışlıkla yapmış da olabilir.

(bkz: yanlışlıkla tecavüz etmiş bulunmak)
Mahkemece iyi hâl indirimi alacaktır.
15 yıllık ceza istemi, 5 yıl ile karşılık bulacak. 5 sene Suç işlememe şartı ile salıverilip aramızda dolaşacaktır.
en son sikilmiş amın davası olmaz diyen kraldır.
bu ne mk?
hatasını anlamış temiz kalpli iyi niyetli tecavüzcü kardeşimizdir.
aslında bütün olay yalan hepsi rüya sabah uyanınca hala olayın etkisinde kalıp özür dilemektir. (bkz: yüzü kızarmak)
belkide elektrik faturası kuyrugunda sıra hakkına tecavüz etmişsindir..
belki sadece karşıdakinin kalbine tecavüz etmiştir. gerçi onun özrü de kabahatinden büyük olur ya.
çükü kesildikten sonra "pardon ya kusura bakma" denilecek tecavüzcüdür.
hala insanlık ölmedi dedirten durumdur. yine de tutuklanıp damat koğuşuna gelin olarak servis yapılır.
-özür dilerim, amını parçaladım.
kalbini mi kırdım afedersin şarkısını felsefe edinen adamdır.
günümüz türkiyesinde meydana gelebilecek mütevazı olay.
hem tecavüzcü hem ödlek olandır.
ulan biz bir halt yedik ama şimdi bunun abisi babası bilmem neyi de vardır, bir özür dilesem yakayı kurtarır mıyım? hesabı yapan kişidir.
hatta bu olay yargıya taşındığında (ki bir çoğu örtbas edilmeye çalışılır), tecavüzcüsüyle evlendirelen mağdur örnekleri ülkemizde bolcadır.
insanlık suçu sayılan bu tür eylemlere gere toplum gerek yasalar olarak hala bir fiil ayışında tüy dikmeye devam etmekteyiz.
G.te giren şemsiye açılmaz.isterse dünyaları versin iş işten geçmiştir.
hakkını helal et gardaş yanlışlıkla oldu.
-gerçekten çok ihtiyacım vardı, o yüzden ihtiyacım kadar olanıyla ilgilendim. keşke başka şekillerde tanışmış olsaydık. neyse olan oldu özür dilerim umarım beni affedersiniz.

(bkz: bu ne lan)
anlık zevkten sonra akla parmaklıklar ardında zor yılların gelmesidir.
(bkz: pardon bacım)
- bir anlık nefsine yenik düşüp daha sonra insan olduğunu hatırlamış bir altın kalplidir.
+ hımm ok.
(bkz: tape)
bir anlık nefsine yenik düşüp daha sonra insan olduğunu hatırlamış bir altın kalplidir. keşke herkes bu kadar duyarlı olsa. şurada ölsek kimse dönüp bakmayacak!!