bugün

KENAN evren yönetimi de dahil olmak üzere akape yönetiminden önceki tüm iktidarlar.
mustafa kemal atatürk yönetimi.
yol yapan değil halkı özgürlüğüne kavuşturan iktidardır.

23 nisan 1920'den, 10 kasım 1938'e kadar bu coğrafyada yaşayan organizmalardan bir millet yaratmıştır... yol yapmak ne ki?
atatürk hükumetidir.
atatürk hükümeti.
(bkz: Henüz gerçekleşmemiş olan)
benim iktidarımdır. hapsız 1 saat sürdüğü dönemler olmuştur.
yıldız tilbe iktidarıdır! seni deli seni, istesen kimleri parmağında oynatırsın sen.
kesinlikle atatürk hükümetidir.
yollar yapılır. ağaçlar dikilir. şehirler, kasabalar kurulup, ağaçlar dikilir fakat özgürlüğü birine vermek zor olandır ve git gide sanat, bilim alanlarında geriye giderken kadını 2. plana itiliyor.

hastahane konusuna gelince ; şehir merkezindeki hastahaneler birilerine peşkeş çekiliyor ve yerine şehir dışına doğru taşınıyor.(yaşadığım yer ve çevresindeki durum bu)

yol yapımı : bütün ülke satıldı, benzin 5 tl oldu olacak e bir zahmet yollar da yapılsın.

akp belediyelerin kaldırım için aldıkları mermer ve parkelerin (dünya da mermer sektörünün en büyüğü türkiye ve çindir.)çin'den geldiğini söylemeye de gerek yok.

buğday arpa'da akp'den önce dünya 2. olan ülkenin , rusya'ya bağımlı olması vs. vs.
evet yabancı ülkeler için en ''iyi''si akpdir.
"iyi" tanımı tersine çevrildiğinde geçerli olacak sözdür.
atatürk iktidarıdır.
buraya dikkat , chp iktidarı demiyorum bak.
yoksa kendisinin vefatının ardından partisi o bol bol astırmış olduğu ama tamamını bitiremediği ittihatçıların eline geçmiştir. ve hala o darbeci , masoncu kişiler partisindedir.
neyseki halkımız aptal değildir. yemez...
Akp den önceki iktidarların hepsi bundan iyidir. Kenan evren yönetimi hariç.
iktidar'ın iyisi, kötüsü olmaz. iktidar kötüdür. Benim dediğim olacaklarla bir yere varılmaz. iktidar varsa demokrasi yoktur, koalisyon, koalisyon...
Türkiye Cumhuriyeti 35. Hükümeti yani I. Ferit Melen Hükümetidir.