bugün

önceden belirlemediği ve sorulmasına onay vermediği sorular sorulması suretiyle yediği ayardır.

zaten yüzünün girdiği mora yakın renk, yediğinin kaç ayar olduğunu gözler önüne sermiştir.
abooooov ! dedirtmiştir.
ayarı sadece erdoğan ın yemediğini göstermiştir. hele bir otur soluklan yeğenim adam saksıya fesleğen gibi oturttu diye muhalifler niye terörist oldu ? 2019 da koltuğa adam oturacak ama bunlarda bizde kucağına oturacağız diye bu kadar şen galiba..
herkesi kendi secmeni gibi ne desem inanir,kafa sallar, kabul eder saniyor...
macrondan yediği"biz kediye kedi deriz"ayarı bir, bu iki.
En azından başlığın hakkıyla açıldığı konudur. Ekşi sözlük de yandaş basına bağlamış.

Öncelikle ülkem adına üzüldüm ve utandım. Çünkü bu diyalog asla bir zeka parıltısı, kıvrak bir yanıt barındırmıyor. Türkiye'de bahsi açılsa tüm merkez medyada yayın bölünecek, Soranı yaka paça indirip sülalesinin hayatını karartacak adımları atarlar AKP genel başkanı da yanıt vermezdi. Yine soruya yanıt vermedi ama görüntü tüm dünya basınına mal oldu kötü oldu.

Ben Tayyip Erdoğan'ın aptal bir insan olduğunu düşünmüyorum, ama nasıl bir ekip kuramamışsa, 36 danışmanla bu duruma düşeceğine ayağı kayıp yere düşse iyiydi. Feto ağzıyla konuşuyorsun buyurdu Fransız gazeteciye, çok kötü ve, yazık hepimize yazık.
karşıdan bakınca bana 22 ayar burma bilezik gibi geldi ayardır.
Erdoğan muhalefeti chp+fetöcülerin fransızlar a domaldığı konudur.

Olm utanın lan! Niye utanmanız gerektiğini açıklamaya gerek var mı?
AKP yandaşlarının idrak, düşünme ve yanıt verme yetilerini bir bütün olarak yitirdiğini yorumlardan da takip ettiğimiz, utanç halkasına yenilerini ekleyen durum. Laf bulamayınca cehape fetö muhalefet ve mabad ile ilgili isim ve sıfatların yer aldığı yorumlar buraya şeettirilmiş. Kardeş biz de bunu diyoruz işte, her şeyin altında fetö aramak toplu şizofreni değil de nedir, siz ohal i ne halt etmeye uzatıyorsunuz o zaman? Demek kurtulmak mümkün değil,e bu nasıl lanet yapı da siz bunlara devleti peşkeş çektiniz, hesabını verin!?

Yukarıda yazdım bu kadar fazla danışmanla bu sonuç utanç diye, al adamlar bunu da çekip yayınlamış https://odatv.com/erdogan...c-anlar-0601181200_m.html

Bunu da en fazla kabullenme düzeyi sufle vereni kovacak boyutta olur. Yine sorun tek seferlik gibi hareket edersiniz.
o gazeteci fransız değil türk oladı

fetodan en az 50 sene yemişti.
Hadi ordan hadi domuz bile seni
Amerikayı örnek verdi daha ne olsun
Türkmenlere gönderilen bir şey için hesap mı verecekti.
Erdoğan umurumda değil ama ülkem adına utanmaktan bıktırdı.
Artık yeter!
çakma kabadayıları artık bu konumlara getirme be Türkiye. daha da kendinden soğutma bizi. iki gram itibarımız şerefimiz kalmadı. bizi ciddiye alan ülkeler sudan, çad ve ırak.
galatasaray lisesi bir fransız lisesidir ve Türkiye'de bulunmaktadır. videoda anlatılanların idrakına varabildiyseniz, aynı anda hem fetö, hem fransız ağzıyla konuşulabileceğini anlamışsınız demektir.

https://www.youtube.com/watch?v=vKs_ZYR4MAI

ayrıca;
gerçeği: görsel

montajı: görsel

cuk diye oturmuş.

türkiye'nin dualarla himmetlerle başarılar kazandırılan tek takımı olma ünvanını ellerinde bulunduranlara gelsin.
elin Fransızına bile maklube yiyip badem bıyıklı sohbetlere katılan adam muamelesi yaparsan normaldir.
O değil de rte nin fırçasından sonra gazeteci gayet sakin bi şekilde "yani Hayır diyosunuz."diye cevap verdi ya o sırada gülen birileri mi oldu
sırf erdoğan a olan nefretinden elin gavurunu savunan kansızlar var. yazık.
Ya kaniniz bozuk ya beyniniz yok.

Havai fisek patlat amq aveli.
Bunda bir şey yok ki? Adamın danışmanı tabi ki sufle vericek.

Lan oğlum bu adam başbakanken prompter bozuldu konuşmayı kesti yarıda buna mı şaşırıyorsunuz...
Her fırsatta Erdoğan karşıtlarının önüne domalmayı adet haline getirmiş chp+ fetö taraftarlarının ittifak yaptıkları konudur.

Yapraamın atım yatağı! Erdoğan suriye ye 3 bin 4 bin tır silah gönderildiğini söylüyor. Bu silahlar bize doğrulacak yarin ama yok, bu adamlarda travma olmuş artık " Erdoğan gitsinde anamızı siksinler " zihniyeti ilke olmuş.

Hepimiz aynı geminin içindeyiz.

Yukarda bir cif kurusu da Erdoğan ı gaddafi nin sonu ile kıyaslamış. Sizde o göt ve nufüs var mı lan? O gün geldiğinde adamın anasını bacısının üzerinde zykerler olm, akıllı ol.
rte ye ayar verecek adam daha anasından doğmadı .
Erdoğan'ın saçmalamada zirveyi zorladığı ve Fransız gazetecinin ikiyüzlülük yaptığı konuşmadır.

Fransız gazeteci,Trump'a Işid konusunda sorular sorabilir mi ?
Tabi ki de hayır.
Neden mi ?
Çünkü Trump,Fransız gazetecinin ayağını kaydırır.
Fransız gazetecinin ikiyüzlülüğünü görmek lazım .

RTE,Fransız gazeteciye "Fetocu" diyor ve adeta komik duruma düşüyor.
Bu nasıl saçmalamaktır böyle ?
Fransız, Feto'yu ipler mi ?
Fransıza "Fetocu" demek neyin nesidir ?
Bir deyiverin yahu !

RTE, Türkiye'yi yine rezil etti.
Bravo(!) Rte'ye !
ayarla olacak işler değil bunlar .

icraat var mı icraaat ?
Hiçbir aklı selim, vatansever, ülke sevgisi ve saygısı taşıyan insan, cumhurbaşkanının ayar yediği cümlesini duymaktan ya da tanık olmaktan mutlu olmaz.

Bu, dünya gòzü önünde, ülkene ve seni temsil eden makama yapılan olumsuz bir harekettir, bu gerçeği en vasıfsız insan bile böyle algılar ve rahatsız olur.

Lakin, makamı her ne olursa olsun, özenle seçilmeden, siyasi adaba ve makama uygun olmayan dil kullanarak, hesap sorucu tavır segilemenin bir sonucu olacaktır elbette.

Üzücü!
rte benim cumhurbaşkanım olmadığı için ve 16 nisan'da oyların çalındığı herkes tarafından bilindiği için sadece güldüren olay, diktatör rahata o kadar alışmış ki en ufak terslikte saçmalıyor.