bugün

türkiye'nin daha fazla peşkeş çekilip, emperyalizm uşaklığı yapmasına karşı her vatanseverin yapması gereken eylemdir. * *
mümkündür. ama aşağılaşmamak da gereklidir genelde. önce o adam olsun da gelsin demek daha bir adamlıktan çıkmanın göstergesidir.
ülkede ki alınan son kararlardan ya da en başından beri çok zor olmayacak olaydır.
Düşünebilen veya neyin iyi neyin kötü olduğunu anlayabilen bir kişi kendisine ya da etrafındakilere geniş çaplı bir zararı hazmedemez.
Ki burada ki zarar ülkeye , bayrağa ise nefret kaçınılmaz olur.

bir insanı günahı kadar sevmemek nefretten daha beterdir.

(bkz: durmak yok şeriata devam)
olasıdır. yazarlara göre her bok akp nin oylarını artttırıyor nedense. nasıl bir milletsek?

-baykal öksürdü abi?
-devam etsin devam. akp'nin oylarını arttırıyor.
(bkz: ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim)
şahsından ziyade fikirlerinden nefret etmektir. ama benim meselm şahsidir.
Hergün ofisin önünde park ettiğim arabayı tayyip geçecek diye otaparka çekerlerse benim ki şahsi bir nefret oluyor sanırım.
doğal fonksiyondur.
fuzulidir..tamam ben de ediyorum da , neye yarıyor? marifet onun yaptığı gibi önce giydirip , sonra yiyip üstüne halkımla bi bütünüm , ben onları her daim seviyorum mealli laflarla halkı keklemek..burdan nefret mesajları yağdıkça, ağlayan kız ve acıyanları misali her yer onu savunanlarla dolacak..
ayıptır, insan başbakanını sevmez mi hiç (!)

(bkz: ananı da al git)
(bkz: askerlik yan gelip yatma yeri değildir)
(bkz: hem laik hem müslüman olunmaz)
(bkz: hani benim recep im)
(bkz: Gül ü seven tayyib e katlanır)
(bkz: nereyi imzalıyoruz)
"sayın öcalan fikirlerinin değil aldığı kellelerin cezasını çekiyor" mihenk taşıdır. devlet idaresinin tüm gücüyle eşe dosta ihale kazandırmasını geçiniz, mal varlğım yok diye ağladıktan 2 sene sonrasında oğlunun gemi almasıyla şaha kalkmıştır. 2b adında bir yasayla nedense sadece toki'nin ihalelerini kaptığı orman vasfını yitiren arazilerin satışını da onaylayan aynı zat-ı hezeyandır.

imf'nin 2007'nin kasım ayında hükümete sunduğu raporda da ülkenin ekonomisi dünyadaki tüm ekonomik sistemler arasında "en kırılgan" yapıya sahip olduğu belirtilmiş olmasına rağmen birileri halen ekonominin de iyi gittiğini dillendirirse, halkımın cahilliğine yanarım da ötesine karışmam. ayrıca bu rapor newsweek ve the times gibi dünyanın en ciddi gazetelerinde de yayımlanmıştır. hani hamasetten bahsedenlere kapak olasıcadır.

seven böyle seviyorsa da sado mazo ilişkiden hoşlananlara sözüm olmaz, kimisi sert sever tabi.

son olarak da şunu ekleyip hırsla basılan eksilere selam ediyorum.

(bkz: ben sana başbakan olamazsın demedim)
bir ülkede başbakan olan bir kişyi sevenler kadar sevmeyenlerin de olması doğaldır. hakaret etmedikçe saldırıda bulunmadıkça özgürsünüz.
ömrünü;yok olmak,bitmek üzere olan bir millete,ankara'nın soluk ışıklarında bir gece uygarlığın,adam gibi bir ülke olmanın yolunu açan cumhuriyet ile hesaplaşmaya,onun getirdiği kazanımları,onun devrim yasalarını yok etmeye adamış bir yobaza kin besleme durumudur.beraberinde;kendisine,kimlik,karakter,özgürlük,herşeyden önce insan olmanın şerefliliğini kazandırmış cumhuriyet anlayışını gereksiz ve işe yaramaz sayarak şeriat zebanilerinin peşine takılıp * bir bakıma kendi geçmişine,cumhuriyete ihanet eden bir kitlenin (pardon sürünün) bireylerinden (koyunlarından) nefret etme durumunu getiren olgudur.
Türkiye'yi her geçen gün biraz daha zıt kutuplara sürüklemesinden dolayı günlük 99895247894917451 defa gerçekleştirdiğim eylemdir.
abuk subuk rüyalar görmenize sebep olur. tayyip erdoğan'ı öldürmek gibi. ertesi gün uyandığınızda bi' mutsuzluk kaplar bedeninizi. "hala nefes alıyor a.q" dersiniz falan.

--- risk ---

kafasına sıkmıştım. kanı farklı bir renkti. açıklamıyorum.

--- risk ---
o ve onun gibilerden dersek akp li vatandaşlarımızın alınmayacağı düşüncedir.
gayet normal bir durumdur aslında nasıl her iki kişiden biri ona oy verdiyse her iki kişiden biri de onu sevmediğinden oy vermemiştir.
azınlık muamelesi yapılan yüzde 53 ün içinde olmak demektir.
ahmet türk ve deniz baykal eylemi.
(bkz: wasting my hate)
Her yönüyle itici ha biraz da satıcı bir adam olduğundan, pozisyonunun arkasında büyüyen ve içinde bulunduğu partinin rezillikleri oldugu için her insanın başına gelen bir duygudur.

Edit: anladım ki başına gelmeyenler de varmış. Ha ben zaten insanların başına gelen bir duygudur dedim. Diğerleri alınmasın.
devamında ergenekoncu diye tutuklanmak mümkündür.
sadece bağırdı diye dünyayı kurtardığını zannedenleri gördükçe artan nefret. yahu sen başbakansın çocuk değil dünyanın gözü önünde böyle iş yapılır mı.