bugün

tbmm de tayyip erdoğan hakkında zimmet, kamu taşıma biletlerinde kalpazanlık, resmi evrak ve kayıtlarda sahtecilik ile cürüm işlemek için teşekkül oluşturmak suçlarından dokunulmazlık fezlekesi bulunuyor.
dokunulmazlık kalkarsa chp mahkemesi sayesinde ülke kaosa sürüklenir.

işlemez hale gelen ülke batmaya mahkumdur.

demek bu chp liler onun için ağlıyorlar

fethullah gülen ve akp yargıyı ele geçiriyor diye.

ellerin deki kaleler düşünce böyle oluyormuş demek.
kesin dağıttığı pirinci makarnayı okuyup üfletip dağıtmış millete yoksa kimse bu kadar körü körüne atmaz kendini ateşe adam kalpazan diyoruz onlar halen alnımız ak bilmem neremiz ak diyor. lan başında yanan ampülü bile değiştirdi kendi menfaatleri için.neymiş bizim tavsiye ettiğimiz lambalar daha tassarufluymuş.tmm peki. neden bu siyaseti gütmeden önce bütün floresan fabrikalarını kendi oğluna kızna akrabana aldın ?? işin gücün para amk kimbilir bu 2 dönemde nereyi sattın nereyi satmadın.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
yıl 94, tayyip hep aynı. *
http://cdn.gecmisgazete.c...013-09-17/12870_11511.jpg
yüzüne bakınca bile bir antipati uyandıran kişimsi.
çocukken kimse sevmemiş bunu, kesin. kendi ve türevleri dışında Herkesten, her şeyden nefret ediyor belli ki.
Bir uzun adam . (bkz: Uzunadam) (bkz: Reis)
http://www.zaytung.com/fo...erdetay.asp?newsid=318598
türkiye den abd ye atarlanmak kolay. orada neler oluyor peki şimdi ?

amerika ziyaretinde o açık sözlü mert adam;

türkiyede söylediği 'dost demeye dilim varmıyor' diyebildi mi acaba trump un yüzüne karşı ?

türkiye de 'insan biraz sıkılır. Bunun kararını vermek senin haddine mi? Sen kimsin? Bir defa haddini bileceksin. Kendini bileceksin.' diye atarlandığı komutan hakkında amerikaya gidince trumpa bişey diyebildi mi yada çağırın şu komutanı bir görüşeyim falan ?

korumalarının tutuklama kararı sonrası türkiye de "Bu nasıl bir yasadır? Bu nasıl bir hukuktur?Bu korumalar beni korumayacaksa niçin yanımda Amerika'ya götürüyorum. Ameirka'nın Hans'ıyla George'yla mı kendimi koruyacağım?" diye atarlanan erdoğan, acaba trump'a sizin nasıl yasanız hukukunuz var arkadaşım diyebildi mi? el oğlu erdi yanına hans'ı, george'u gezdiriyor şimdi seni... itiraz edebildin mi ???

Alt Komitenin Başkanı Cumhuriyetçi Parti California milletvekili Dana Rohrabacher senin hakkında ' “Yolsuzlukla ilgili haberler çıkmadan önce Erdoğan’ın Gülenciler’le bir sorunu yok gibi görünüyordu. Ancak Gülenciler, iktidardaki kişiyle bağlarını koparacağını bile bile bunu rapor etme ihtiyacı hissettiler, bu bence kötü bir şey değil, iyi bir şey. Megalomanyak haline gelmekte olduğu görülen bir kişi tarafından çocuklarının bile tutuklanabileceğini bilen cesur insanlara sahipsiniz demek” dedi. amerikaya gidince senin şu millet vekilin böyle demiş 'kim o yaaaa' dedin mi ???

Cumhuriyetçi Parti California milletvekili Paul Cook ise 'Türkiye’de şu anda demokrasinin olmadığını' söyledi. acaba amerikaya gidince trumpa çağır şu adamı göstereyim ona demokrasi neymiş haddini bilsin o kimdir? dedin mi ?

“Erdoğan ve hükümetinin medyada 3-4 yılda ulaşmayı başardığı sansür seviyesini Rusya’da Putin iktidarı 10 yılda yapabildi” dediler.

amerkaya gittiğinde acaba diyebildi mi 'sen beni nasıl sansürle itham edersin, sen kimsin yaaaa' diye...
görsel
reis de durur mu yapıştıramamış cevabı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.