bugün

hiç kuşkusuz erkekleri en çığrından çıkarıcı şey dar bir tayt üstü belde giyilen kazak yada t shirt dür.

mini mini giyecem diye üşütüp hasta olan kız arkadaşlarımıza duyurulur.
kişiye ve görüşüne göre değişir.

görsel

görsel

karar zor.*
önemli olan ne giyildiği değil, kimin giydiğidir diyerek çürütülebilecek önerme. *
kişiye göre değişir . zevkler ve renkler tartışılmaz lâkin siyah kilotlu çorap ve mini etek i tek geçerim
giyen kişinin boyuna, posuna , fiziğine göre değişir.
eğer dişi kiloluysa ikisi de kışkırtmaz. şişman kadın mini etek giyerse ırıspı, tayt giyerse streçe sarılmış dana eti gibi duruyor. bol bol pantolon giysinler efendim.swh
yuvarlak hatları belirsiz, selülitli bayanlara taytın yakışacağı meçhuldür, minik etekte ise bacak güzelliği önemlidir,
yani işin özeti:
götüne güvenen taytı,
bacağına güvenen miniyi giyer.
doğru hatun doğru taytı giydiğinde içinizden yalarım diyorsanız konu kapanmıştır.
ÇIPLAK gezmek ise ikisinden de seksidir. am göt meydanda. evet kızlar bu çılgınlığı da bekliyoruz sizden.
aynı şartlar altında kesinlikle katıldığım kıyaslama.
önümde hangisi yürüyosa o daha seksidir.
bu sene moda geyikli tayt.
bu biraz giyen hatun kişinin hatlarıyla ilgili bir durum değil mi? ayrıca kişi gerçekten seksi ise çuval bile aynı işlevi görecektir.
Kimine tayt kimine mini daha çok yakışır ikisi aynı anda olanda vardır oda katmerlisidir.
Kişiye göre değişendir.

zaman zaman ikisinin de ayrı tadı vardır.

ancak bir de tayt üzerine mini etek giyen kızlar vardır ki. insanın görünce yolunu değiştiresi geliyor.
tayt başka bir şey aga. kadının dişiliğini bu kadar ön plana çıkaran başka bir giysi yok amk. zaten bu dönemler çok moda. tayt giymeyeni dövüyorlar sanki. süper bir şey lan bu. iddia ediyorum çıplak gezseler bu kadar seksi olmazlar ama o taytı giydiklerinde bitiyorum amk.
kıçın kıvamını tam ortaya çıkardığı için taytcılar kısmında yer alıyorum. mini out tayt in. Fekat kıçı kapatacak bir şey giyilirse mini etek giyin lan!
şıklık kavramını kendisinde oturtan kişiye göre sorun olmayan hededir.
Daha geniş düşünüp ikisi de s*ktir et, ulan neyse söylemiyim.