(bkz: Taurus)

saygılar sunuyorum azizim...
iç temizliğini yapan silip süpüren,yürüyen merdiven bakımı yapan çalışanlarına her geçişimde kolay gelsin dediğim.
obsidyen zemininde gece 3 sinema seansından sonra moonwalk attığım,beni dövecek meşrepte adeta "gardiyan" keyfiyetinde bayan korumaların bulunduğu.
terasından yüksek oktavda ses çıkartıp;avm ye giren insanları nirden geliyor la bu ses diye şaşırttığım avm.
o lokasyonda tarikatım varda.
masaları silen dayı eğer bu entrymi görürse iki çift lafım var ona;
bir dakikalığına cigarayı söndürmek için arkada ki küllüğe gittim;masanın üstünde ki paketin yok olduğunu gördüm. bu ne hız dayı flash'a kafa tutarsın.
paketi almak için mercisine başvurduğumdada güvenlik sorusu olarak markası neydi? kaç dal vardı? rengi neydi? diye sorup güvenliği hatsafhada tuttuğun içinde ayrıcadan tebrik ederim,böyle olmaya devam et paket senin olsun dayı..
(bkz: Tarsus)*
pek gösterişli ama o gösterişine rağmen içi boş olan avm dir. özellikle sinema işletmeleri tam rezalettir. film bitmeden bir sonraki seansın müşterilerini salona alırlar, hem film izleyeni rahatsız eder hemde salonun temizlenmesi için zaman tanımazlar.* giyim dışındaki alış verişleriniz için pek fazla alternatif bulunmaz, elektronik olarak teknosa, kitabevi olarak d&r mevcuttur sadece. kentpark, ankamall ve hatta armada bile daha iyi bir tercihtir.

ayrıca melih gökçek in oğluna ait olduğu yönünde şehir efsaneleri dolaşmaktadır.
Ankara'daki Eskişehir yolundaki avm'dir. Evet. Ya da konya yolundaki miydi ki?
yemek katı amerikan filmlerindeki hapishanelerin yemekhanelerini andırmakta olan konya yolu üzerindeki avmdir.
taurus adlı yazarın hukuk müşavirliğini yaptığı avm dir.

zira ricam üzerine ismi taurus konuldu. normalde zodiac olacaktı. yalansız.

godoşluk yapmak pek bana göre değil ama bana işsiz muamelesi yapan konjoktürel bir çok işsiz mevcut olduğundan onlara bir cevap mahiyetindedir.