bugün

Jamaican Gold denilen uyuşturucu maddesi. Beni benden alıp seni sana bırakmasına engel olan , ruh halini solduran lanet olası bir madde.
kanguru.
Hindistan cevizi içinde süt var sandım aldım ve tepesini delip içtim ağzıma süreceğime pişman oldum ama ne fayda 3 gün midem bulandı.
bozuk süt. kokusundan bozulup bozulmadığını anlamayınca bir tadına bakayım denir, sadece minik bir yudum alınır ve bütün gün zehir zıkkım olur.
meyan kökü.
amerikada her köşede satılan hot dog denen merettir, vejeteryan oldum kaç ay o şey yüzünden. o nasıl bir koku, o nasıl bir doku!
şekli şemali de zaten yanlış anlaşılmaya müsait, tövbe tövbee
bi keresinde ağzı açık bırakılmış bi haftalık kutu kolayı içtim karışıklık sonucu. Üniversite deyken Uşak'ın yerel gazetelerine boy boy çıkmış tavuk iskender yemiştim o da iğrençti. Adam boy boy poz vermiş şöyle icad ettim böyle icad ettim diye sanki steve jobs pezevenk. Onu nerdeyse hiç yiyemedim ama hakikatli pezevenkmiş lokantacı kardeş benim durumu farketti bi çorba bi tatlı bi kuru bi pilav getirerek bunlar ikramımız demesiyle oraya gelmeme kararımı erteliyeverdim ahh beleşçi ben. Bi keresinde de baya baya sosyete takılan bi kız arkadaşıma kadıköy'deki balonun dibinde duran büfeden ciğer ekmek alıp yedirmiştim, hemde iftarda. o da onun tadacağına pişman olduğu şeydi. Ama ben deniz kenarında romantik olur diye şeyetmiştimm
marmara üniversitesi yemekhanesinde çıkan tüm yemekler.
sevgilinin öpücüğüdür.
hardal.
keçiboynuzudur.
insanların tattığına tadacağına pişman olduğu şeylerdir. *
bu konuda zencefilin üstüne tanımam. he birde kekik suyu.
(bkz: habanero)
(bkz: jalapeno)

(bkz: şalgam votka)
(bkz: hardal)
(bkz: kımız)

(bkz: çeçil peyniri)
(bkz: acılı şalgam)

götünü sikeyim üretenin.
(bkz: meyan kökü)
(bkz: mercan köşk)
(bkz: arnavut biberi)
bir çocukluk hatırasıdır. şeker sanılıp ağza atılıp ilk çiğnemeyle beraber hayattan soğutan o tadın adı knoor tavuk bulyondur.
karnıbahar.
(bkz: isli peynir)

Peynirlerin yüz karasısın sen isli peynir. izmir tulumları kovalasın seni emi.
bursa kestane şekeridir hiç şüphesiz.Nasıl ünlü oluyorsa artık.
peynir tatlısı.
tekirdağ'a özel olan boyle sapsarı sırf yumurta sarısından oluşan iğrenç sünen bi şey. öğk.
ne acıdır ki bunun hastası bi kuzenim var.
(bkz: meyan şerbeti)
kozlenmis patlicanin yanik kabugu... Cocuktum, yaptim, pismanim...
tartufato