bugün

işin, okulun vs başlayacağı anlamına gelen durumdur. son derece moral bozucu olmakla birlikte hayallerin bitip kabus gibi olan derslerin başlaması anlamına da gelir.
son 2 günü zaten yolculuk/dönüş stresi yapan kafa dinlemenin sona ermesidir.
ilkokul, lise ve dengi okullarda eğitim gören veletlerce 15 günlük tatilin bitiminde "allah'ım kar yağsın okul tatil olsun" şeklinde dualarda bir sinerji yaratmalarına rağmen tıpış tıpış yeni dönemi açmalarıyla başlayan süreçtir.
sozluğe gece gizli girmemi ve entry girmemi engellemeyecek olan şey.
öğrenci alemi için acı gün. ilk günler bi bocalama yaşar öğrenci. sabahları erken uyanamaz, derslere geç kalır, her sabah önüne konan kahvaltısı yoktur geç kalkması nedeniyle...
tatilini stres ve sıkıntı içinde geçirenleri daha da bunalıma sokan cümle.
sinirlerin gerilmesine yol açan kötü olaydır. * *
pazar gününün geldiğinin habercisi olan sözcük grubu.
okulunu ya da işini özlemişsen yüzünün gülümsemesine, "oh be, iyi ki de okul var" sigarası yakmana neden olan, özlememişsen bezginlikten elinin ayağının kesilmesine sebep durum.
adamın ağzına eden durum hele birde tatil dönüşü haberlerde hiç iyi şeylerde geçmeyen bir yere gidiyorsanız vay halinize.
Vay be sözlük , pazartesi tekrardan üniversiteye dönüyorum. Bu tatil ne zaman bu kadar hızlı geçti , gitti anlamadım.
Keşke tatil adı altında bir başlangıcım olsaydı da ben de bitişini görseydim.
öğrenciler ve çalışanlar için çok acı bi durumdur.herkese kolay gelsin .
bi ben mi seviniyorum bu duruma, diye düşünmeme sebep olan başlık. Tatil boyunca hayatım ve çevremdekiler hakkında daha fazla düşünecek zaman buldugum ve pek iç acici sonuclara ulaşmadıgimdan olsa gerek artık bitmesini istiyorum. itiraf gibi bişe oldu sanki ama idare et sözlük .
Çok pis koyar insana. insan Hiçbir şey yapmak istemez, ölür lan mutsuzluktan.
(bkz: asidi kaçmış sicak kola)
eve donustur.

ise guce, okula donmektir. bunlar da yoksa ben gibi kpss ye, yarin itibari ile yapacagimdir, hic gitmesem ya sozluk.
Dehşettir. Vahşettir. Acımasız dünyadır. Fiziktir. Biyolojidir. En güzel günlerin sonudur. Kana bulanmış kabustur. Bok çiş kakadır. Cehennem ateşinde yanan antalya dır. Kederdir. 250 günlük beklemedir. Of sözlük dönüş yolundayız şuan içim bunaldıdır.
sayılı günlerin acımasızca geçtiğine işarettir.
Meyve suyunun bitmesi gibidir, sonunda fosseptik çukuru gibi ses çıkarır birde. Ama bizim tatilimiz olmadığı için hiç bitmiyor.
acıtır. ne çabuk geçti o kadar gün dedirtir. tatili tam olarak değerlendirememiş olmanın huzursuzluğu zamanla yerini diğer tatilin başlamasına duyulan özleme bırakır.
Yarın olacak durum.
Bir liseli olarak bu durum beni üzüyor.
yerinde olan bir durum uzun tatiller sıkıyor 1 hafta olsa en iyisi dedirtir.
Tatiller başlayıp bitecek , sonra bir daha başlayıp yine bitecek. Sonra bir bakmışsın lise dönemlerini özler olmuşsun.
icimdeki yara. Ulan ne cabuk bitti.