bugün

gezi parki direniscisi nickli zatın yeni nicki.

Direnmeyi bırakmış.
"yazık."
görsel
melül melül bakan koca gözleri ve yamuk kafası özlenen reistir.

görsel
Sözlüğe çöp değerinde 6359 entry bırakıp bilmem kaçıncı kez silinen kımıl zararlısı.
Bir kaç güne direnişli militanlı bir başka nick ile 20. kez döner, çünkü yüzsüzlük böyle bir şey.
görsel

(Bkz: yazık sakat herhalde)
garip ziktir git gelme bu sözlük mevlana değil.
hepinizi tarihin çöplüğünde boğacağız. üniversitelerde örgütlenip örgütlenip devletin üzerine salıyorlar sizi. çük kadar aklınızla devleti yıkmaya çalışıyorsunuz.
görsel
Sizin gibileri zamanında asarken kansız hallettik biz o işi, fazla zorlama o küçücük beynini.
yetmez. moderasyon hesap vermeli. bu karı burada defalarca dhkpc propagandası yaptı ben mudahele ettikçe ben çaylak oldum. sırf memesi var diye ben linç edildim. kendini kemalist sanan (bazıları hariç) güruh bu karıyı utanmadan savundu.

ne oldu. yine timarli'nin dediğine geldiniz. türk polisine, bayrağına, şehit eren'ine hakaret eden birinin 6000 entry girmesine neden müdahele edilmedi. yazık olsun hepinize.
O kadar büyük ahtapot mu olur lan diye düşündürmüştür.
Ben de baya korkmuştum.
Afedersiniz dhkp-c'li.
her entry'si ırkçı kelimesi ile başlayan yazar. hoşuma gitmedi.
Yazıklarından dolayı mahkemeye çıksa ceza almaz. Akıl sağlığı yerinde değil maalesef. Bunu şaka böyle ezmek için demiyorum ciddi ciddi değil. Eski nickinden biliyoruz. Evet.
Bunla uğraşmayı ve genel olarak çıldırdığında okumayı seviyordum fakat bu dhkp-c militanı olması ihtimalini değiştirmiyor.

Koçbaşıyla kapıyı kırmaları yakındır. Parkasından limonu eksik etmesin.

Altnot: Borkon olvon olomsozdor.
Umarım mundar olur dediğim terörist kahpe.

Acik ve net evet.