bugün

yarım yarım yaran entryler yazan yazar. *

bu adam bunu da yazmış.#4669579
yemekteyiz almanya yarışmacısı.

(bkz: yemekteyiz hulya/#4794041)
(#4835292) güzel tespit; ama görgüsüzü unutmuşsun dostum demek istediğim kişidir.
başarılı tespitlerinin takipçisi olduğum yazardır. yüzümde tebessüm oluşturmuştur yine (#5091860) entrysiyle.
insanı gülmekten öldüren yazardır.

(bkz: erkeklerin regl olmasi/#5109837)
muhteşem nickli yazar.
(#3289559)

affedersiniz bilimin *mına koymuştur.

(bkz: bunu yapan insan olamaz)**
yüksel aytuğ falan galiba... ya da daha iyi bir takipçi. "tv'de bugün ne var/dı ne yok/tu?" diye entry lerine bakılabilir. tam bir "konsept yazarı"...
Yazdıkları da en az kullanıcı adı kadar eğlencelidir.
bir kaç gündür elim her artı butonuna gittiğinde yanda nickini gördüğüm şahıs, hep böylemiydi bilmiyorum ama son zamanlar da döktürmekte..
doğum gününün kutlu olmasını istediğim yazardır. sonra da gidicez zaten buralardan * *.
yeteneksiz olduğunu kabul etmeyip, harika helva tarifime çamur atan komik yazar.
ayrıca "kesin beşir gördü".

edit: valla beşir görmüş. aferin üstad. seninle gurur duyuyorum. *
(#2850069) bi arkadaşımla bilgisayarın başında uzun süreli kopmamıza sebep olan kişidir.

+ ahoahahahahahahoahah!
- o nasıl kopma lan öyle?
+ ooooyyyy ölüyorum lan.
- dur dur... sakin.

öldüm ben.
medya sektöründen olduğu bellidir. kazananların tarafından olmadığı da sanki... severek takip ediyoruz.
(#6319567) yardırmıştır kendileri. iyi bir izleyicidir. reklam ikeadaki çocuktan esnitidir.
sözlüğe çok katkısı olduğu halde, nick altı yalanmamış yazar.

sağlam bir gossip girl, dexter, heroes, prison break, dest-i izdivaç ve acı umut izleyicisidir.
prison break ve gossip girl izlediğini yeni öğrendiğim, gece gece güldüren ve entrylerini çaldığım yazardır.*
aşığım ben ona.
sözlükte gördüğüm en yüksek karmaya sahip yazar.*
ulu şahsiyettir.
sürekli regl ile ilgili entry giren yazar.

(bkz: sapık mı ne) ?

1183 karmaya sahip. çüş dedirtendir.
sözlüğe verdiği emeğin hakkı ödenmez, organik saralle maşallah iyi ki var.
sözlüğe ilk girdiğinde hani rastgele bir başlık çıkar ya...
işte bugün bu yazarın sözlük yazarlarının itirafları başlığına yazdığı bir yazı çıktı karşıma.
yazısında saat her 19.05 iken laylaylaylaylaylaylaylaylay oooooooooo cimbombom diye bağırdığını yazmış bu kardeşimiz.
merak etme kardeşim! biz de aynı işi yapıyoruz.

tanım: galatasaray'lı yazar.
gs li olduğu için takdir ettiğim yazar ama nickini beğendim dersem yalan olur. yine de saygılar.
tam nostaljik bir yazar.beavis ve butthead'i tekrar hatırlatmıştır.sağolsun.