bugün

daha önce bir kereden bişey olmaz diyen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğluna ait sözler,

https://www.facebook.com/...r/videos/1136224523076921

yorumsuz..
Allah'ım kimlerin eline kaldık.
(bkz: mantığın bittiği yer)
Dili sürçmüş diyecem de bunun beyni sürçmüş hatta yanmış.
dil sürçmesi tabi bu doğru. ( umarım doğrudur yani)

ancak daha konuşamayan birini bakan yapan ve her türlü durumda vakfı aklamaya çalışan birinin bide böyle hatalar yapması komik oluyor.

ayrıca en ufak olayda, idam gelsin, asalım, keselim diyenler bu konuda gayet sakin görünüyor.

hiç çıt yok yani, kendilerinden olunca aa bi kerecik ama berke demesini biliyorlar.

işte bunlar hep ikiyüzlülük.
Salak kadının dili sürsmüş amk * bende bişey sandım.
Cümle kurma yeteneği bile olmayan bir insanın bakan olması ayrı bir acı nokta.
düzeltmesi gerektiğinin farkında bile olmayan ve sadece başörtülü diye bakan yapılmış bir kişinin beyanı. hala düzeltmediğine göre, belki de bilinçaltında, "ensar vakfını rezil edenleri yok etmek lazım" düşüncesi bu beyana yol açmıştır.
Ucube beyanı.
(bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu göt kılı)
Artniyet mi sanki hiç yapmadıkları şeymiş gibi dili sürçmüşmüş. Zilyon tane taciz tecavüz vakasında iyi hal indirimleri tahrik indirimleri UYGULANDI çoğu bu indirimlerden sonra para cezasına çevrilip salındı.

Daha iki üç gün öncesine kadar ensar vakfına siper oldular bunlar. Dili sürçse nolur sürçmese ne olur.
Her beyanı, deprem yaratan bakanın, güzellemesidir!
Sen bakansın, dilin sürçmeyecek, cümleyi, on defa düşünüp, öyle dökeceksin dilinden sayın bakanım!
bilincaltini su yuzeyine cikaran dil surcmesi.
-ben bakan oldum, ne yapmam gerekiyor?
-kafana göre konuş, sıkıntı yok..
Artık cümlelerinde mantık aramadığım bakanın yeni gafı. birisi de gelsin söylesin şuna artık gaf yapıyosun konuşmadan önce düşün diye ama beyin olmadığı bariz tabi.
lütfen "namussuz siyaseti getirelim", "ben sayın başbakan gibi söz verip arkasında duran insan değilim", "allah'tan korkarız kuldan utanmasak bile" sözlerinin sahibi olan partinin seçmenlerini pistten alalım.

freud barzosunu delil gösterip dil sürçmesini gerçek gibi sunmaya çalışan komik muhalifleri gösteren açıklama.

üzerine konuşmaya gerek yok. çocuğu cezalandırmak gibi bir saçmalık olamaz.
Buna neden eksi basarsınız bilirim,
insanoğlu tuhaftır her söze pek aldırmaz
ibne dersin kızar da sikersin aldırmaz.
ve olaylar gelisir...
- sen tecavuzcu amcalara mukavemet mi gösterdin ?
- evet...
- yasalara karsı gelmissin. cagırın magduru yarım kaldıgı isi tamamlasın..!
kpss'ye girse 50 alamayacak insanı, bakan yapmışlar lan dujasbjdnasdjasd

tayyip bonus +90

elime alacağım derken 'gündeme' diye çeviriyor orasına ayrı koptum duahsbdjabdna
amk karısı yanlış söylemiş demek istediği bunu yapanları cezalandıracağız falan onu anladık biz zeki insanlarız hadi de,sen cezalandırma ulan oturduğun temsil ettiğin koltuğu zükeyim kevaşe tipe bak tövbe yarabbim.

başörtü+götyalama faktörleri güzel makama getirmiş kişiyi tebrik ediyoruz.
bir hayatı mahvetmenin cezası pardon ödülü ne olabilir acaba ?

bir ülkede bu tarz sapkın şeyler -ağzıma almak istemiyorum o aşağılık eylemin adını - gayet soğukkanlı bir şekilde kapatılabiliyorsa, o ülke artık bir çok ahlaksızlığın yuvası haline geldiğinin beyanıdır.

halk ağzıyla sadece şunu söylüyorum: (bkz: bunu senin çocuğuna yapsalar ne yaparsın)
Abartacak konu değil. Böyle boş saldırıyorsunuz ak itlere koz veriyorsunuz.
http://www.birgun.net/hab...alandiracagiz-107529.html

dil sürtçmesidir. uzun versiyonu linkte var. abartmayın mk dkjnakdnasdsa

iyi yine, eline alıyordu son anda gündeme almaya karar verdi dasdasdasdsadas
Yukarıda yazılmış entrylerin çoğu Türkiye'de muhalefeti özetler nitelikte.bir dil sürçmesinin bu kadar ciddiye alınması akıl karı değil.bu durumda "hapishanelerde çocuklara tecavüzü kim çıkardı? Biz çıkardık." Diyen Kemal Kılıçdaroğlu'nu napıcaz ? Ya da bu konunun dışında yıllar boyu dil sürçmesi yasamış bir sürü siyasetçiyi (bkz: devlet Bahçeli) (bkz: tansu çiller)
konuyu kılıçdaroğluna bağlayanlar olmuş, bana ne oğlum kılıçdaroğlundan, sen bunun izahını gafla yaparsan seninde o beynini sikeyim ne diyim.