bugün

Bugün görükle de Antakya sofrası denen mekanın çaprazındaki sokağın duvarına yazılmış yazı.

üstünde jinjinazadi gibi bir şey yazıyordu altında da vahşice katledilen özgehan ın adı!

yazanın annesiyle ilgili çeşitli fikirler edindim sizinde edindiğiniz gibi. şayet hemen çaprazdaki dürümcünün kameralarına yakalandıysanız tespit edileceksiniz çünkü sabah güvenlik kameraları görüntülerine bakıp bunu yazanların yüzü belliyse savcılığa şikayet edileceksiniz..

muhtemelen uludağ üniversitesi öğrencisi 3-5 eniksiniz. o okuldan siktirip gideceksiniz!
orospu çocuğu tanımlaması...

tecavüz kürt aşkının gelişim kanunudur

apo maymununa lider diyenlerin zeka seviyesinin ürünü...
Ülkede yaşanılan tecavüz olaylarına devletin yeterli çözüm getirmediğini düşünen kimselerin devleti protesto şeklidir.

Savcılıktan bi skim çıkmayacaktır. Zira protesto yasal bir haktır.

Ayrıca "jin jîyan azadî" dir o.(sırasıyla kadın, yaşam, özgürlük)
devletin yeterli çözüm getirmediğini düşünen eniklerin "protesto" şekliymiş. O orospu çocukları şayet buralardaysa bu sözlükte yazıyorlarsa mesaj atsınlar onlara güzel protesto şekilleri göstereceğim.

ulan orospu çocuğu sen kimsin Türkiye cumhuriyeti devletinin adıyla aşağılık bir eylemi yan yana getiriyorsun! ceza alacaklardır türkiye cumhuriyeti devletine alenen hakaret edilmiştir. en azından savcılık çağırsın bu orospu çocuklarını da ne bok oldukları belli olup fişlensinler.
Yaşadıkları devlet ve yönetildikleri anayasa itibari ile uganda yı protesto edecek değildir.

Şimdi bırakalım asarım keselim küfür ederim olaylarını.

Kendi bilgilerim doğrultusunda hukuki süreci söylüyorum.
Kelime oyununa ironiye ceza verilmez. Anayasa da yeri yoktur.
Bir adet protesto.
Devletin canı istese her şeyi yapabilir. Kanunen suç değil protesto bla bla diyenler vandalizmin ne olduğunu bilmiyorlar herhalde. Ha bu ülkede tecavüzcüye bile doğru dürüst ceza vermiyorlarken ona ceza vermezler o ayrı bir olay.
T c vüz yazdi diye adami suclama hakkini nereden buluyorsun onu anlamadim. Belki de bunu protesto etmek için yazdi. Sizin ben dusunme seklinize..
Bir devletin elektriğini suyunu ve her türlü kaynaklarını calarak devlete tecavüz etmektir.