bugün

Putin'in ilk açıklamasıdır.

http://www.cumhuriyet.com...timizdan_bicaklandik.html
Yazarlar hazırlanın rusya'ya savaş açıyoruz. putin ayağını denk al.
tanım: rusya devlet başkanı tarafından düşürülen rus uçağı sonrası söylenen sözdür.
bak hele sen gel benim soydaşlarımı gazi türkmenleri bombala, birde utanmadan sınırımı ihlal et sonrada sırtımızdan bıçaklandık de.
Götünü kesmediğimize dua et putişko.
samimi bulmadığım serzeniştir. sen git ışid sızdı yalanıyla Türkmenleri öldür, sonra da "terörle mücadele ediyorduk biz" de.
At kafasi siz Çeçenlere tecavüz ederken, bizim sınırımiza koskoca deniz donanması ve özel ordu veeeee.... mig türü savaş uçakları veee insansız hava aracı. ... ve .. dur daha var. .. pkk a rejime silah lojistik destek. ... esadi koru.. bizim soydaslarimizi türkçe konuşan milleti bombala öldür sonra söyle sırtımizdan bıçakladık....

Dua Et kılıcımiz kinindan çıkmadı yoksa sırtı yerine başı gövdesinden ayrılırdi....
http://m.milligazete.com....haber_detay.php?id=385942
sırf putin bu cümleyi kurdu diye hükümete yardıracak orospu evlatları çıkacak birazdan görürsünüz.
Rusya devlet başkanı Vladimir Putin'inin rus savaş uçağının türkiye tarafından düşürülmesine yönelik ilk açıklamasıdır...

Bu cümleden daha tehlikelisi ve manidar olanı "bu yapılanın bir cezası olacak" denmesidir.

Putinin bu tehdidine bir tarafımla gülmek isterdim ama, doğal gazı keserler heralde, o da çok önemli değil bizim evde kömür sobası için halen bacamız var... olmayan zenginler düşünsün...

bu arada uçağı vurmasalardı iyiydi ama madem vurmuşlar yapacak birşey yok... inceldiği yerden kopsun lan...

ya devlet başa ya kuzgun leşe...
Çevredeki hiçbir ülkenin yapamadığını yapmak için Rusya o topraklarda. Yarak kürek allahüekberci sapkın IŞiD'cilere prim vermiyor, "skerler öyle götü aga" diyerek sert oynuyor. ABD'nin Irak'da Afganistan'da, ondan önce Vietnam'da Kore'de ne işi vardı peki ? ABD yapınca sıkıntı yok Rus yapınca VAY!

Orta Doğu coğrafyası bok gibi bir coğrafya, üzerinde dönmüş ve dönecek olan her türlü pis oyunu savaşı onu bunu hak ediyor..
kandırıldık!
sırtımızdan pıçaklandık!

bize yabancı gelmeyen bir açıklama yapılmış putin amca tarafından. demek hesaplar tutmadı bir yerde.

hayırlısı be gülüm.
oh elimize sağlık.

şimdi onlar kınasın.

görsel
ekmek bıcağı mı, meyve bıçağı mı.
Woovv savas ben hemen ekmek almaya gidiyorum. Saka lan saka bi bok olmaz olursada savasirik lan.
Sırtın ı çek ozaman topraklarımızdan denilecek husustur.
türkiye'nin terörü destekleyenlerin destekçisi olduğuna kanaat getiren putin açıklamasıdır. iyi bari direkt bizi sorumlu tutmamış. kimse türkiye'nin sabrını test etmeye kalkmasjlkjfkjslkdj.
rusya'nın ilerde nasıl tavır takınacağının habercisi açıklama. fakat sırttan bıçaklama falan yok bana göre. asıl sırttan bıçaklamaya çalışan taraf rus tarafı. türkiye sınırında keşif uçuşu yapan, sınırımız içine "oyuncak" denilerek gündem olan gözlem uçakları gezdiren rusyanın kendisidir. tsk açıklamasına göre de defalarca uyarılmışlar. buradan anlaşılıyor ki türkiye ile rusya arasında askeri olmasa da bir savaş yaşanacak ilerde.
Putin'e ilk olarak "Suriye'de Türkiye'nin güney sınırında ne işin var?" diye sormak gerek. kim kimin arkasından vuruyor acaba?!

PKK'yı destekleyen rusya.

Türkmenlere saldıran rusya

sınırı ihlal eden rusya

ama suçlu türkiye öyle mi?

putin aklınca Türkiye'yi içeriye sıkıştırıp Ortadoğu'da tek süper güç olma hayali kuruyordu. ama artık o hayaller yıkıldı. ehe.
bacaktan 10 kat beter durum.sırtımdan çivilenmiştim bende.varya adamın gözleri patlıyo.atarken dikişi.bide ordaki deri çok kalın.30 sene sürdü geçmesi.hala izleri var orda.
sırtından bıçaklanmayı en iyi biz biliriz biz.
lisede mevzuda terkeden arkadaşlara dediğim kelimedir . bugün iki arkadaş olan cumhurbaşkanımız ve putin araları bozulunca lisedeki ergenliğimizi yaşadılar
arkadaşları tarafından buluşmaya,cafeye, cluba çağrılmayan ergen sözüdür.
putinin bugünkü konuşmasında attığı triptir.
suriye üzerinde yapılan pazarlığa uygun hareket edilmediği fikri uyandıran itiraf gibi cümle.
biz böyle mi anlaşmıştık komşi diyor putin.

la söyleyin bize de neydi anlaşmanız? neler dönüyor bizim bilmediğimiz?