bugün

Samimiyetsiz, iğrenç, kıro ve mal olmak suç olsaydı müebbet yatardı.

Kesin geğirdiğinde gülümsüyordur.

Yuvarlak surat.
en gizli fetoculardan. bakalım yakalanacak mı, yoksa takiyye'ye devam mı?
kekoların atalay demirci'si.
artık koğuşta bayat şakalarını yapar.
La daha türk mü kürt mü bilmiyorsunuz bide yorum yapıyorsunuz salak yemin ederim geri zekalı bu çocuklar.
(bkz: fitnecibaşı)
siz türk halkı üzerinde terör estirmeye devam ederseniz yarın kapınıza bir başçavuş gelecek ve silahlı terör örgütü kurma ile vatana ihanet suçundan dolayı idam edilmiştir idam ipinin vergisini ödemeniz gerekmektedir diyecek.
ülkem insanına sempatik gösterilmeye çalışan tutuklu vekil. benim vekilim değilim.
şimdi söyle bana sırrı; içerde misin?

mutlu bir güne uyanmak..
bu hdp li milletvekilleri pkk'yı dağda selamladıklarında veyahut her biji kürdistan diye bağırırlarken, dirlik ve düzeni bozarlarken almayıp şimdi almak;

hemde chp ve tüm atatrükçüler cumhuriyet gazetesine yapılan haksız saldırının protestosunu yaparken almak ancak ve ancak iç savaş isteyen ya da bakın chp hdp'yi destekliyor diyerek kendi cahil seçmenini ve geri de kalan cahilleri kandırmak için yapılan adımdır.

zamanlaması manidar bence.

ama yakalanmalarına sevindim.
en azından dirlik ve düzeni bozan birileri en nihayetinde sorguya çekildi.
Ankara'da düzenlenen ve doksan beş kişinin yaşamını yitirdiği bombalı terör saldırısın hemen ertesi günü aynı yerde yapılan anma programında şerefsizce gülen pislik adi bir insandır.

katıksız bir fitnecidir. adidir. haindir. pisliktir. it değildir. çünkü it ondan dürüsttür, şereflidir.
Belediye seçimlerinde istanbuldan aday olup oyları böldüğün gün bugünu de hesap edecektin başkan.
O ve seher yeli donu an itibarıyla göt pardon gözaltında. .
Gel hele gel demişti sonunda şanlı polisimiz davetine icabet etti.

Mapus damlarında çürümesi dileğiyle.
Kendisini sevmem, izledigi siyaset ise hic bana göre degil ama tutuklandigina cok üzüldüm.

simdi sira yavas yavas mhp ve chp'ye gelecek gibi görünüyor. Bu sefer "gülme komsuna gelir basina" atasözünü hatirlayacagiz.
Hasılat rekorları kıran film'in oyuncusu.hangi biri ile uğraşsın devlet (bkz: düğün dernek)
tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edilmiştir.

http://www.haberturk.com/...28-hdpye-teror-operasyonu
göz altına alındığına çok sevindiğini terörist.

CHP napsin ya?
"oyları bolecegim hatta paramparça edeceğim." diye bağırıp Ankara dan oy kullanan istanbul adayıydı kendisi.
serbest bırakılmış.
adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır.
Serbest bırakılmış şerefsiz.
Bu korku ona yeter bakalım hala pkk seviciğliği yapacakmı kankaları içerdeyken.
görsel
Başıma bir şey gelmeyecekse eğer ben bu adamın kötü biri olduğuna inanmıyorum ya. 'Sinemacı' (bu tabiri çok severim) birinin, sanata değer veren insanın böyle hallere düşmesi kötü. Keşke siyasete hiç bulaşmasaydı dediğim isimlerden biri. Politika kirli şey.
serbest bırakmışlar bu haini. neden?